Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a teszveszen?...

Hogy is van ez a teszveszen? Van egy termék, aminek a fix ára mondjuk 5000 ft, kikiáltási ára 3000. Ha én oda, ahova a maximális licitemet lehet beírni, beírom az 5000-et, akkor mi van?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolnám, hogy akkor beadja a kikiáltási árat, tahát 3000 az én ajánlatom és ha fölém licitálgatnak, akkor mindig az én magasabb ajánlatom nyer, amig el nem jutunk a végéig és akkor beadja az 5000-et.

Nem tudom, mennyire vagyok érthető?

Igazából attól félek, ha beírom az 5000et akkor nem azt veszi-e be rögtön és a magasabb áron kell megvennem?


2012. aug. 19. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fix ár 5000, és Te megadod, akkor azonnal a Tied.
2012. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor megnyerted fix áron, lezárul az akció és a tiéd is.
2012. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs megadva fix ár, csak kikiáltási ár 3000, és Te beírsz 5000-et, akkor ha nincs 5000-nél magasabb ajánlat a végére a Tied az áru, azon az áron ameddig eljutott a licit, ha pl 3400-nál nem ment senki följebb, akkor 3400-ért.
2012. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!