Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Teszveszen vásárolt termék...

Teszveszen vásárolt termék hibás volt, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy gyerek szandált, amiről azt írták, hogy jó állapotú, csak bent használták. A képeken jónak is tűnt. Viszont, mikor megkaptam, kiderült, hogy szakadt az orránál és házilag ragasztva is volt, de szét van nyílva. A közeli képről persze azt a részt "véletlenül" lefelejtették. Ráadásul a talpában rágónyomok és kavics, földdarabok vannak, szóval kétlem, hogy a lakásban szedte össze a gyerek. Mit tehetek, hogy visszakapjam a pénzem? Lehet ezt jelenteni valahol a teszveszen? A szabályzatot néztem, de nem találtam erre vonatkozó megoldást. Tapasztalat vkinek? Segítség kéne, mert nagyon pipa lettem az ilyen inkorrekt eladótól! Köszi!
2011. ápr. 23. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet jelenteni. Bár az is kérdés, hogy garanciát adott-e az eladó, de ha nem tüntette fel ezeket a hibákat akkor egyértelműen rosszhiszemű volt. Ha kérdezték is tőle és letagadta akkor meg egyértelmű. Ezeken az oldalakon van viszonylagos jogi védelem. Megkérdezni semmiben nem kerül.
2011. ápr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!