Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges más országbol is...

Lehetséges más országbol is örökbe fogadni?

Figyelt kérdés

èn magyar vagyok a férjem német. Németországban élünk, és 1 év után most megyek majd orvoshoz megnézetni magam miét nem sikerül. Beültetésig nem akarok elmenni, pár gyógyszeres akármilyen dolgot kipróbálnék, de beültetés nekem idegen, és természet ellnes. Viszont megbeszéltük, hogy örökbefogadás is lehetséges lenne. Viszont azon gondolkodtam, hogy németországban biztos nagyon hosszú a várakozás kisbabára, az ázsiai, afrikai országokban meg mindig azt hallani tele a gyerekotthonok kicsikkel, ugye szülök halálozása is magasabb, így arra gondoltam hogy ha arra kerülne sok miért is nem onnan?

Ennek milyen feltételei lennének? Màr mint mi is megtehetnénk ezt? Gondolom ezt az adott országban kell intézni.


2009. júl. 23. 20:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!