Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Változott a kapcsolatotok a...

Változott a kapcsolatotok a szüleitekkel a terhesség/baba születése után? Ha igen milyen irányban és ez miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagy csalódás volt nekem hogy nem ugrálják körül az unokáikat. Ne érts félre nem vártam el, csak azt hittem hogy rajongani fognak a gyerekekért. Persze megy a nyáladzás a közösségi oldalakon de azt megcsinálják, hogy ha erre van dolguk eltitkolják hogy ne kelljen bejönni persze mindig kiderül. Nehogy már 10 percet veszítsenek az értékes idejükből. Tegnap anyukám kerek perec megmondta hogy a kisfiamra egy órát se hajlandó vigyázni. Még a lányomnál csak csak besegítettek de a kicsi már csak az én gondom oldjam meg.
2012. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az én anyám valamelyik nap mondta hogy teljesen elment az eszem,nem vagyok normális,letojja hogy terhes vagyok és néha bolhából elefántot csinálok.

nem érdekli hogy hol lakunk még azt se érdekelné hogy gyerekkel esetleg az utcára mennénk. (azóta se hivott hogy mivan velem) :(

2012. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon ment a szöveg a terhességem alatt, hogy majd mennyit jön anyukám, majd ő segít stb. Most 12,5 hónapos a fiam de eddig talán 2szer hozott valami kis maradék süteményt és még 1 percet sem vigyázott az unokájára. Szülinapjára azt kapta tőle ajándékba, hogy nem kellett megadnom az 5000Ft-os tartozásomat amit előző hónap végén kértem kölcsön... :s
2012. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kapcsolat nem változott, imádom őket azóta is, de nálunk is hasonló a helyzet, mint másnál, ahogy látom.

Igaz anyukámék messze laknak (220 km), de mindig mi megyünk hozzájuk, felpakolva a fél házat, ők jó ha évente 2× jönnek, és ők is mondták, hogy hú de jó lesz, majd jönnek nyaralni, Ti meg pihenhettek. Na ez abból állta, hogy tavaly az akkor 3 lányomat elvitték 1 hétre,én meg itthon maradtam a fél éves fiammal. :))

Idén is úgy volt, hogy megy a nagy, az lett belőle, hogy na menjek már én is. :(

És mondták is, hogy két gyerekre nem tudnak vigyázni. Pedig nem öregek, nem betegek. Tény és való, hogy nem nekik szültem, soha nem kértem segítséget tőlük, de néha nagyon jó lenne, pár szabadnap, mert senkire nem számíthatok itthon, mi költöztünk Pest mellé, senkim sincs itt a férjemen kívül, aki meg látástól vakulásig melózik.


Úgyhogy én csak ezért haragszom, vagyis dehogy haragszom, inkább nagyon rosszul esik.

2012. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig mi megyünk, mindkettőnk szüleihez. Illetve nekem csak anyu van meg egy nagynéném. Anyu még csak-csak jön, meg ha szólok, hogy vigyázni kellene a gyerekekre, akkor szívesen jön, a nagynéném viszont ki sem mozdul a házból. Ha elvisszük a gyerekeket, akkor szívesen vigyáz rájuk, de hogy magától jöjjön azt már nem. Hozzáteszem ő nem ment férjhez, ezt a nagyanyám hatásának tudom meg, most meg itt van 60 évesen gyerek, család nélkül. Anyósom általában talált valami kifogást, de ha nagyon muszáj volt, akkor azért vigyázott a nagyobbik fiamra. Amikor született, akkor jött, ha kellett, ha nem. Aztán kihagyott egy-két évet, most hogy már lassan három, egyre gyakrabban kéri, hogy legyen nála. A kicsivel nem különösebben foglalkozik. Apósom most halt meg, anyósom egyedül maradt, nem tudom, hogy alakul majd a dolog az unokákkal, mert most már tényleg nincs senkije. Amúgy jól megvagyunk mindkettőnk felmenőivel, csak jobb lenne, ha tényleg gyakrabban jönnének, a gyerekek nagyon szeretnék, ha nemcsak mi mennénk.
2012. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok csak az a bosszantó, hogy ha valaki elmondja nekem hogy anyukámék ennyire megfőnek meg lesz@rják a gyerekeket nem hittem volna el. Ők minden hétvégére szervezik maguknak a programokat meg bálokat stb de azt nem veszik észre hogy mi negyedik éve nem voltunk sehol, de az a lényeg hogy ők mehessenek hisz fiatalok. A házassági évfordulón el akartunk menni egy étterembe úgy hogy előtte lerendeztem volna a gyerekeket, de anya azóta se jelentkezik fel se mert hozni a dolgot.
2012. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többször felhív, mindig adna valamit, hogy főzzek stb! Amikor ott vagyunk, akkor az unoka az első! Le nem tenné a kezéből, itthon meg a szenvedés, mert anya felszoktatja
2012. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!