Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem számítana semmi melyik...

Ha nem számítana semmi melyik nevet adnád a gyerekednek? Gondolok itt arra hogy a párodnak nem tetszik, vagy csúfolnák miatta, megszólnak érte

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 14:04
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kiváncsi hogy ilyen helyzetben is hasonló nevek születnének?
2012. aug. 21. 14:05
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik a Róza illetve a Rózsa név, de nem adnám a gyerekemnek, mert nem akarnám, hogy Rózsikázzák (mivel a becézhetetlen nevű lányaimat is becézik az oviban, így tuti Rózsikáznák, ha akarjuk, ha nem)
2012. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem számított senki más véleménye, és azt a nevet adtam a lányomnak amit én szerettem volna.

A kisfiam neve közös döntés volt a férjemmel, de ha rajtam múlt volna akkor Bendegúz lenne.

2012. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint a Xénia név tetszik nagyon,de aztán végül mégsem azt adtam a kislányunknak.Most is szép neve van:Barbara Viktória :)
2012. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Vazul:)
2012. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy számított, hogy párommal meg tudjunk egyezni.

Nekem nagyon tetszett a Dorka, Dénes név, páromnak nem.

Neki nagyon tetszett a Lili, Áron, nekem a hátamon is felállt a szőr ezektől. :)

Így hát mást választottunk közösen.


Ja, mindkettőnknek tetszett a Marcell, de MA-ra végződik a vezetéknév, így nem akartuk, hogy ...MAMArcell legyen. :)


Úgyhogy volt, ami befolyásolt minket, de nem a sok rokon és nem is a külvilág. :)

2012. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Maxim/Maximiliam


Laura

2012. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nekem kellet vola választani,és nem lett volna külső behatás,akkor Iringó,Médea,Kloé

Krisztián,Kilián,Flórián

De végül Mira lett a lányunk....

2012. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyerekünknél teljes volt az egyetértés a férjemmel.

A másodiknál én mást adtam volna (konkrétan Kingát, de ez a név nem tetszik a férjemnek).

Most a harmadiknál Árpádot adnék, de az első gyerekünknek ez nem tetszik, így más lesz.

2012. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Kislánynak nem adnék mást, ő Amina

A fiam Barnabás, ha csakis én döntöttem volna a nevéről, ő most Zétény lenne.

2012. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!