Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erdélyben hol van gyermekbarát...

Erdélyben hol van gyermekbarát szállás?

Figyelt kérdés
Székelyudvarhely vagy Csíkszereda és környéke
2012. aug. 21. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

[link]

[link]


Én e két szálláson voltam arra felé.

Nem tudom, mennyire gyermekbarátak, de szerintem a célnak megfelelőek.

2012. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Mi idén itt szálltunk meg, amikor Bulgáriába mentünk és amikor onnan jöttünk.

2,5 éves kislányommal voltunk, és rajta kívül még több 6 év alatti kisgyerek is volt.

Fantasztikusan szép hely Farkasalaka, és a vendégszeretetet szavakba önteni nem lehet.

Én csak jót tudok róluk mondani. Isteni és bőséges étellel vártak minket. Az ár is kedvező volt.

Sajnos konkrétabbal nem tudok segíteni, de ha mindenképp Csíkszeredára szeretnék menni, akkor google biztos segít.

Irigyellek........csodálatos hely Erdély.

2012. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A Gyilkos-tónál is van valami szállás.
2012. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

:) Szinte mindenhol.


Ajánlom:


Balló Imre és neje Csíkszentimrén. Nagyon finomakat főz, süt. A szívüket-lelküket beleteszi, annyira vendégszeretők.

2012. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Előző: Ők tényleg nagyon jók!


[link]

2012. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%

Mi Csíkszereda mellett , egy kis székelyfaluba voltunk tavaly a gyerekekkel ...náluk: [link]

Szerintem ide menjetek ! Van egy külön apartmanjuk direkt a gyerekes családok számára . Két szoba egymást mellett ( a nagy a szülőké,a kicsi a gyerekeké ), gyönyörű kilátás ,külön fürdőszoba , hatalmas erkély...:)...nagyon kényelmes volt ! ...finom kaják ...és az az isteni kürtőskalács amit minden este frissen sütöttek nekünk !....már most indulnék vissza ! :))

2012. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Balló Imréék nagyon jók!
2012. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jesszus ki az a bunkó, aki egy ilyen kérdésnél mindenkit a sárgaföldig pontoz? Az agyam eldobom komolyan mondom.
2012. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!