Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyíregyházán keresek gyermekba...

Nyíregyházán keresek gyermekbarát családi napközit, vagy gyermekfelügyeletet, ahol figyelnek a játékok minőségére és fejlesztő környezetben tölti napjait a gyermekem. Ismertek ilyet valahol?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A Honvéd utcai bölcsinek van családi napközije.A bölcsiben mindent elmondanak róla!


egy link: [link]


remélem tudtam segíteni :)

2012. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Legalább tudom merre induljak el!
2012. ápr. 20. 21:04
 3/5 anonim válasza:
Gyere a Tiszta-Jó-Hely Szociális Szövetkezethez, Orosra,ahol első osztályú gyermekfelügyelők figyelnek a gyerekeinkre.
2012. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg van honlapja ennek a helynek?Ez is felkeltette az érdeklődésemet!
2012. ápr. 23. 12:30
 5/5 anonim válasza:

A honlapja a következő: www.tisztajohely.hu

Csak jót tudok róluk mondani. A keresztfiam imádja. Alig lehet onnan elrángatni. Nagyon érdekes programokat szerveznek. A nevelők nagyon aranyosak és jól képzettek ezt tapasztalatból mondom.

Ami még fontos, hogy tényleg oda figyelnek a gyerekekre, lelkiismeretesen vigyáznak rájuk. Az én gyermeket is oda fogom hordani.

2012. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!