Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hasmenéses vírus lázzal,...

Hasmenéses vírus lázzal, kapta el mostanában valaki?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom minden vírus más és más és dokinál is voltunk már, de érdekelne, hogy akinek mostanában volt hasmenéssel hasgörccsel és lázzal járó vírusa annak kb hány napig tartott.

Tegnap jött ki a lányomon 2X hányt vagy 30x kakilt és fájt a hasa estére lázas lett, ma még nem volt semmi (igaz tegnap óta nem eszik) csak a láz a hasfájás és a levertség. Vajon meddig lesz ez így?



2012. aug. 22. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, másfél hete az egész családot kidöntötte, a 4 éves lányomat, a másfél éves fiamat engem és a férjemet is.

Most anyukám meg hugom szenved 2 napja, ők 200 km-re laknak, de a szomszédaim is betegek voltak.

Nálunk mindenkinél ugyanúgy zajlott le, 2× hánytunk, utána hasmenés, a hasmenéssel együtt múlt a láz is, 2-3 nap alatt túl volt rajt mindenki.

Szerintem a nehezén a Tied is túl van, most már javulni fog, csak diétáztasd, és itass vele hűtött vizet, az jó esik ilyenkor.

Jobbulást, és vigyázz nehogy Te is elkapd!

2012. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Remélem így lesz :) A hétvégén lenne a szülinapja (nem gyerekzsúr) és jó lenne, ha addig meggyógyulna.

Ma még nem volt hasmenése igaz tegnap meg ma kapott smecta-t (ma 1-et tegnap 2-t) elviekben ez nem hasfogó, hanem bélfertőtlenítő, de nem tudom, hogy vajon emiatt nincs kaki (mert nem akarok neki székletfogót adni).

2012. aug. 22. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!