Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliai anyukák! Olcsóbb kint...

Angliai anyukák! Olcsóbb kint a pelus mint itthon? Lenne lehetőségem, hogy hozassak, megérné?

Figyelt kérdés

Igazából nekünk itthon bejött a tesco saját márkás pelusa is(a zöld nem a gazdaságos),csak az is elég drága már.

Mennyire jön ki kint 1 db pelus kb?Le tudnátok írni pár fajtát árral együtt?

Maxi méret kéne(itthon 9-18 kg vagy ami jobb 12-20 kg)meg újszülött.


2012. aug. 23. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig van akcióban pelenka. Általában hasonló árban vannak a pelenkák a különböző bevásárlóközpontokban. Nézd meg ezeket:


[link]


[link]

2012. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az orias csomag Pampers Baby Dry Size 4+ (20-44 lbs/9-20 kg) ami 135 db-os az 22 font korul van ami kb. 7800Ft-nek felel meg. Ha van ismerosod aki feliratkozik ra, hogy 3 havonta kuldjek a csomagot hazhoz akkor 6970Ft es a szallitas ingyenes (ez abban az esetben mukodik ha interneten rendeli meg valaki). Ha boltban veszed akkor az elso valaszado alltal emlitett ASDA-ban olcso. Egyebketn az ASDA sajat termeke a "Little Angels Comfort Dry Maxi" pelus is jo. Amibol 96db kerul 3500Ft-ba. Mi ezt is probaltuk es semmi gondunk nem volt vele. Hol ezt, hol a pamperst vettuk felvaltva mikor melyik volt olcsobb mert neha kaptunk a pampertol postan utalvanyt. Nem igen szeretek ajanlgatni mert tudom minden babanak mas jo es mas jon be igy nem merem neked azt mondani, hogy nyugodtan vedd meg az ASDA markajut.


Jotanacskent az ASDA-ban a george gyerek es babaruhak nagyon olcsok. Ha gondolod inkabb ezt erdemes hazavitetni. Pl. 5db osszecsomagolt mintas body 5£. A teli kabatok es nagyon szepek es 7-8£-ert lehet oket mar venni. Kisfiamnak 3 hete vettem itt 2 melegito felsot es 2 melegito alsot osszecsomagolva a bolcsibe 8£-ert es nagyon jo kenyelmesek. A bolcsibe nem eri meg markas cuccokat venni mert csak osszekeni. A matalan gyerekruhak is nagyon olcsok es szepek. Foleg ha most veszed meg a nyari ruhakat jovore akkor meg olcsobb. En pont a hetvegen vettem a fiamnak a Next-be 4 rovid ujju polot osszecsomagolva 7£-ert. Engem nem zavar, hogy ideni divat es jovore mar odivatunak szamit. :) En pelus helyett inkabb ruhat vinnek innen de tenleg nem bantasbol irom csak jotanacskent. Nem tudom otthon mennyire draga a pelus ehez kepest de a gyerekruha sokkal dragabb otthon.

2012. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Igazából ruhából van elég hála Istennek, tesóm Amerikából küld sokat,ők ott élnek:)

Viszont szüleim most mennek Angliába,azért kérdeztem, hozassak-e velük.De ha már arra járnak lehet megmondom, hogy nézzék meg a ruhákat is:)

2012. aug. 23. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, itt a body-k sokkal olcsóbbak. Én a tesco-s body-kat szoktam venni és lesokkolt a látvány, amikor megláttam az árcédulát az otthoni tesco-s body-kon.:( A George nagyon jó márka, de arra számítani kell, hogy azok legalább 1 számmal nagyobbak, mint ami rá van írva. 9 hónaposan még hordta a lányom a 0-3 méretű pulcsit.
2012. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!