Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PCOS vagyok és babát szeretnén...

PCOS vagyok és babát szeretnénk párommal, de nem tudok elmenni még a hormontérkép vizsgálatra sem. Egyszer lett volna rá lehetőségem, de akkor lázasan feküdtem itthon. Most meg már két hete késik. Tesztet még nem csináltam. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy pont annak az oldalnak kellene működnie most amelyikben a ciszták vannak. Ezért sem merek reménykedni.
2009. jún. 8. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz elmenni?Ha PCO-d van, az nem a legjobb, ha babát szeretnél.Kérj másik időpontot, kapsz gyógyszereket és a bébi sem fog sokat váratni magára!
2009. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is PCOS vagyok.Nekem mindkét petefészkemben vannak ciszták.Nekünk nagy szerencsék volt mert,két hónap próbálkozás után baba lett(apuka ügyes volt):)!Bár a tesztem csak 3 hét után lett pozitív.

Szerintem reménykedhetsz!!!!!!!

Remélem nektek is sikerült!!!!:)

Azért írd meg,hogy mi lett a helyzet!

29 hetes pocakos

2009. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szurkolok, hogy sikerüljön a baba!

Úgy látom, most még a vizsgálatok elején tartasz, és ha megfogatsz egy tanácsot: SOHA NE ENGEDD, hogy megműtsenek PCOS miatt. Engem több mint 3 éve műtöttek vele (sajnos engedtem), elégették a petefészkeim. Sok kínlódás, küszködés után most végre babát várok (donor pete+lombik).

A PCOS gyógyszerrel kezelhető, de sajnos én anno nem néztem utána, hittem a dokinak.

Nagyon sok sikert kívánok, tudom mennyira vágysz már babára! És soha ne adjátok fel, csak mindig álljatok pozitívan a dolgokhoz. Szurkolok nektek!

2009. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A válaszaitokat először is köszönöm. Úgy gondoltam holnap lesz időm és elmegyek venni egy tesztet. Ha negatív lesz akkor se fogok már azon idegeskedni,hogy mi van...

Az első válaszolónak annyit,hogy a hormontérképet a menstruáció 2-3-4 napján kell vérvételből megcsináltatni. Így meg hogy legutóbb közel 40 fokos lázzal feküdtem itthon és most nem akar megjönni elég nehéz elmenni a vizsgálatra. Még időpontot sem kell kérnem hozzá. Egyébként diétáziom,mert elég sokat híztam az elmúlt fél évben (több mint 10 kg). Szóval odafigyelek a szénhidrát bevitelre. nehéz,de már lejjebb ment a súlyom.

Nem engedném a műtétet soha,mert sok rosszat olvastam róla és a doki se ajánlotta, szerencsére.

Köszönöm mégegyszer a válaszaitokat.

2009. jún. 8. 20:04
 5/6 A kérdező kommentje:

Megcsináltam a tesztet és pozitív lett. :)

Csütörtökön megyek a dokihoz.

2009. jún. 9. 11:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A második vagyok!

GRATULÁLOK!!!

Nagyon boldog babavárást!!

:)))))))))

2009. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!