Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Költöznétek Münchenbe kisgyere...

Költöznétek Münchenbe kisgyerekekkel?

Figyelt kérdés
Nekem nemigen tetszik az ötlet, de ott lenne olyan munka, ahova a férjemnek nem kell nyelvtudás, mert sok magyar van ott, magyar főnökkel. De megbízhatóak. Mindenképpen mennénk vele, de szívesebben költöznék valami zöldesebb városba. Tapasztaltak véleményére lennék kíváncsi.
2012. aug. 23. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
PERSZE!Mi ugyan Karlsruhe-ban éltünk 1.5 évig,amikor az első gyerekünk 4 éves volt,de most az üzleti ügyeim szólítanak időnként M-be.Az egyik kedvenc városunk.Nálunk is volt már róla szó,hogy esetleg kimegyünk,de szerencsére itthon is elég jól élünk.A nagy fiunk Bécsben egyetemista,a férjem oda is szívesen megy,ám ha választhatna Münchenig meg sem állna.És szerintem elég "zöld" város!2gyerekes+35hkm
2012. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik német városba azonnal és gondolkozás nélkül kiköltöznék (ha megbízható munkahelyet találna a férjem, és nem a bizonytalanba mennénk lakhatás stb tekintetében).
2012. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mi szól München mellett?Jó lehetőségei lennének a gyerekeknek, úgy hogy nem tudják a nyelvet és én is csak angolul beszélek?

Biztos hely, többen évek óta dolgoznak ott..de nem akarnám hogy szétszakadjon a család, így is eléggé szét van az itthoni állandó munkéával.

2012. aug. 24. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!