Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zalaegerszegiek, kisgyerekekke...

Zalaegerszegiek, kisgyerekekkel érdemes elmenni a Gébárti tóra?

Figyelt kérdés

Milyen a víz, és homokos vagy kavicsos, Még gyerek koromban voltam ott, de már nem emlékszem rá! Hétvégén el akarunk menni valahova fürödni, a balcsira pár hét múlva megyünk,ezért valami mást keresünk. A termál fürdőn is gondolkozunk, de ott rengetegen vannak, és kevés az árnyék is!


Előre is köszi a válaszokat!Szép napot mindenkinek!



2012. júl. 5. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam, akkor homokos volt a part, de lehet, hogy beljebb kavicsos, már én se emlékszem.
2012. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát sok a kagyló sajnos bentebb de a parkhoz közel a strandon még okés, a jelöletlen helyen nem tisztítják.

Lehet sátorozni, jó a víz pont ma bicigliztem ott. :)

2012. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ma voltunk és tényleg jó hely!Nagyon jól érezték magukat a gyerekek is!
2012. júl. 8. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!