Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szép név a Hanna? És a Hanga?

Szép név a Hanna? És a Hanga?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő szép, nekem a Hanga kicsit jobban tetszik.
2012. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, főleg a Hanga.
2012. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A Hanna nagyon tetszik, és az Anna is. De a Hanga..az valahogy nem. :)

22/L

2012. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Hanna nálam a tuti :)

Hanga... nekem a hangya jut róla eszembe :D tuti csúfolnák miatta!

2012. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Hanna nagyon tetszik a Hanga valahogy furcsa. :)
2012. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

valahogy nem tudom megszeretni ezt a két nevet. Egyrészt azért, mert annyira hasonlítanak, hogy sose tudom megjegyezni, hogy az a néhány távolabbi ismerősöm, akiket vagy Hannának vagy Hangának hívnak, melyik-melyik.

Másrészt nekem a Hanna olyan, mintha nem is név lenne, hanem egy mély sóhaj. A Hanga meg olyan kitekert, magyartalan.

Bocsáss meg, remélem, nem bántottalak meg a véleményemmel!

2012. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hanga tetszik,Hanna nagyon sok van szerintem.

És a Hanka nem tetszik?

2012. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hanga nekem furcsa, Hannából bár szép név de szó szerint Dunát lehetne rekeszteni. Van is keveredés a játszón és a bölcsiben is ezer :D
2012. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hanna régen egy nagyon szép,különleges,bibliai név volt,és ritka.Mára már Dunát lehet rekeszteni belőlük,minden második kislány Hanna.Így a különleges hangzás számomra elveszett,mára csak egy egyszerű divatnévnek tartom,ettől még nem csúnya.

Hanga,különleges,egyedi név,de Hangákból is rengeteg van.Egyre felkapottabb.Nekem nem tetszik.

Érdekes régen,úgy voltam vele,hogy az én gyerekem nem attól lesz különleges,hogy különleges neve van,hanem attól,mert ő is egy egyéniség.Ezt mai napig tartom,de ezek a nevek már-már túl "közönségesek."

2012. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Hanna: szép, Hanga: borzalmas.
2012. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!