Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvodai beszoktatásnál lehet-e...

Óvodai beszoktatásnál lehet-e velem a kisebb testvér? Nem tudom kire bízni.

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Állítólag lehet.Én is viszem a félévesemet.Nálunk megengedik.
2012. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Az enyém 9 és fél hónapos, állandóan menne....nagyon izgulok....
2012. aug. 26. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Huhh!Hát vele azért nehezebb lesz a beszoktatás, mint nekem a félévessel.
2012. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Enyém jött beszokni, 14 hós volt.

Nagy beszokás nem volt, mert 1 nap után hazaküldött a gyerekem. Még azért 2. nap is bementünk vele, hogy azért mégis, de 3. nap már nem.

Első héten csak napi 2-3 órákat volt bent, következő héten már ebéd utánig, utána meg meg bent aludt (ő akarta).

2012. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na, felhívtam az óvodát, hogy megnyugtassam magam....erre közölték, hogy csak az óvodást vihetem!!! Nem voltam eddig is elég ideges....
2012. aug. 30. 11:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyerekbarát ovi lehet:(
2012. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem 3 gyermekem, van, nem is tudom másképp megoldani, csak ha jön velem a legkisebb (4 hónapos). A középső szokik be most (mondjuk ismer mindenkit, óvó nénit, óvodát, csoportszobát a nagytesó révén- sokszor volt ő is tiszteletbeli óvodás), a társait meg a bölcsiből ismeri majdnem az összeset:) Én nem foglalkoznék vele, hogy mit mond az ovi, egyszerűen nem tudod másképp megoldani és kész:)
2012. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mondjuk nálunk NAGYON rugalmasak és rendesek, ez az óvó néniken is múlik szerintem:) Egyetlen racionális okot tudnék mondani a kistesó nélküli beszoktatásra, és az a gyermek lelki világa, hogy neki jobb, ha CSAK anyával szokik be. De nem lesz semmi gond így sem, ne izgulj, hidd el, sok mindent megéltünk már, és a gyermek a zökkenőkből is tanul:)
2012. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!