Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Többgyermekes Szülők! Ti...

Többgyermekes Szülők! Ti tesztek bármilyen módon különbséget a gyerekeitek közt? Tudnátok azt mondani az egyikre hogy ő a kedvenc? (Pl. A kisebbre, csak azért mert ő a kisebb? ) 20L

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is! Kérlek írjátok le, hogy van ez nálatok.
2011. dec. 29. 09:54
 1/6 zkriszti3 ***** válasza:
88%
Mindenképp különbséget teszek már csak a koruk miatt is. Nem kezelhetem a 18 éves lányom 7 évesként . A fiam ennyi idős. Más személyiségek, más érdekli őket. Természetesen nincs kedvenc , ha valaki szereti a gyerekeit ezen a téren nem tud különbséget tenni.
2011. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Mindenképpen különbséget teszek köztük. A fiamat nem kezelhetem lányként, a lányomat sem fiúként. Teljesen más az érdeklődési körük, a személyiségük, mindenük.
2011. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Leginkább a szeretetre gondoltam, hogy van-e olyan, hogy az egyik a kedvenc. Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 29. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Hol az egyik áll közelebb hozzám, és lopta be magát kicsit jobban a szívembe, hol a másik. De alapvetően mindkettőt ugyanúgy szeretem, egyik sem élvez előnyt a másikkal szemben.
2011. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zkriszti3 ***** válasza:
Első vagyok. Anyukám mondta sokszor ha mérges volt, hogy nem szeret. Mikor elmúlt a dühe azt mondta most szeret. Felnőttként megkérdeztem tőle, hogy lehet valakit egyszer szeretni ,egyszer nem. Nem érti mi itt a gond ,én pedig azt nem értem , hogy ez valóban működik valakinél ?
2011. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is furcsa hogy egy anyuka ilyet mond a gyerekének. Ami miatt feltettem a kérdésem a következő. Apukámtól külön élek az új házasságából van egy 5 éves kislány. Apa mindig is rajongásig szeretett engem. És megjegyzem sose voltam féltékeny a kishugomra, sőt örülök hogy ő ott van apának. De voltunk tegnap rokonoknál, és apukám tett egy olyan kijelentést a többiek előtt hogy nyilván a kicsi a kedvenc, mert 5 éves, én pedig nem lehetek mert már 20 vagyok. Nekem ez nagyon rosszul esett, még unokatesóim is megjegyezték hogy mondhat ilyet.
2011. dec. 29. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!