Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik nektek az Ilona név?

Tetszik nektek az Ilona név?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 21:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Nincs vele bajom, nem rossz név, de nem adnám a lányomnak.
2012. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat mondogatom magamban, nem olyan rossz. Anyámat hívják így, de ő annyira utálja, hogy megigértette velem, hogy akárhány kislányom is születne, egyiknek se adjam második névnek se(a férjem családjában ez szokás, így a kislányunk második névként a nagymamám nevét kapta. De az Regina, nem tipikus mami név).
2012. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
18%

Ha azt írom, hogy nem tetszik, akkor a válasz nem hasznos?

Jó, akkor tetszik, sőt ez a legszebb a világon!

2012. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha sikerül még egy gyerekre(6. baba lenne) rábeszélni a férjemet, és Ő kislány lesz, ezt a nevet fogja kapni. Van már pl Terézünk, Lídiánk, Sámuelünk, nagyon ragaszkodunk a régi, hagyományörző nevekhez. Sokkkal értékesebbek, mint a mai divatnevek.
2012. aug. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz név, bár nem adnám a lányomnak. Húgomnak ez a 2. neve és utálja. Viszont van az osztályában egy Ilona nevű kislány. (másodikosok)
2012. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik,szép név : )
2012. aug. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép név, és nem hiszem, hogy az iskolában furcsábban néznek egy Ilonára, mint egy Jázminra, Majára, Lilire, Vanesszára. Manapság már annyira széles a paletta, annyiféle névvel találkozik az ember, 20 év múlva már egy egyetemista nő, akit Eperkének hívnak, se fog feltűnést kelteni sztem. Az Ilona név pedig így is, becézve is ( Ila, Ilka, Lonka, Ilus) gyönyörű sztem. :)
2012. szept. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Rékus_2000 válasza:
48%
Én is Ilona vagyok, eleinte nem tetszett az Icus, Icuska de mostmàr mindenki Lonànak vagy Lénának hív (oszàlytàrsak, tanàrok.stb.) Szép név!!:)
2014. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Személyes véleményem, hogy rettenetes.
2021. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!