Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyenek a Brendonos Touragoo...

Milyenek a Brendonos Touragoo termékek? Autósülés, babakocsi. Kényelmesek, biztonságosak, könnyen kezelhetők?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Babakocsi: szuper,könnyen szétszedhető,vannak könnyű darabjaik,mondjuk mi pont egy nehezebbet vettünk,mert nem kell cipelnem. Masszív és még jól is néz ki,nem a megfizethetetlen kategória! Többiről nem tudok nyilatkozni.
2012. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vettem ott sima babakocsit, illetve esernyőkocsit, egyéb brendonos cuccokat, pl. babakocsihoz hálózsák, ruhák, stb. Nekem nem váltak be, szerintem a minőségük nem az igazi. Babakocsit csak altatásra vettem Brendonosat (amit rendesen használtunk az szerencsére nem Brendon). Az esernyőkocsit kb. 4-5-ször használtuk, már tönkrement a kereke. Pedig a "legdrágábbat" vettük a kategóriában. A hálózsáknak, ami közel 20 ezer volt, tönkrement a cippzár, visszavittem, kicserélték egy újra, amiről a használat előtti mosás közben lejöttek a ráragasztott pöttyök (hogy ne csússzon ide-oda a kocsiban). Én már nem vittem vissza, így is csomó mindent kell oda visszavinni, de elég idegesítő, főleg azért, mert a mosógép tele lett ezekkel a pöttyökkel. A ruháit sem szeretem, nem jó a minőségük. Legalább szó nélkül cserélnek mindent, pláne, ha Brendon márkájú termékről van szó.
2012. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk autósülés van Touragoo, amit a Brendonban vettünk. 10 hónapos kora óta használja a lányunk, most 3 éves lesz, de semmi hibája nincs, meg vagyunk vele elégedve.
2012. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a babakocsi nem vált be. Még csak 16 hós a fiam, de a kupolát már nem tudom kinyitni, mert alig van hely a fejének. Az átfordítható karú kocsink van. Egyébként meg nehéz irányítani. Két pozitívum, hogy átfordítható karú (emiatt vettem meg) és hogy nagy a kosara.
2012. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az autósülés nekünk bevált, az etetőszék is. Sport kocsink elsőre nem vált be, mert szétszakadt a biztonsági öv, és az outletben az üzletvezető rögtön azt bizonygatta, hogy biztos mi vágtuk el, aztán pár nap alatt cserélték. Azzal már nem volt gond. Összességében azt mondom, jó minőség megfizethető áron.
2012. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek!!!
2012. aug. 30. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!