Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kellemetlen kérdés: Létezik...

Kellemetlen kérdés: Létezik olyan hogy valaki pszichésen szellent?

Figyelt kérdés

A férjem és a fiam az utóbbi 1-2évben sportot űznek abból,hogy ki tud nagyobbat és szagosabbat....Eleinte csak ha jött,akkor nevettek jókat,de mamár ott tartunk,hogy gyakorlatilag 10percenként eregetnek,és mindig kiértékelik egymást,hogy na ez elég hangos,elég szagos volt-e,ha kisebbre sikerül,kinevetik a másikat.

Na meg engem,mert én nem nagyon szoktam,főleg nem ilyen módon.Mindig cikiznek,hogy én nem tudok olyat mint ők.Én meg sokszor kiabálok,sírok,mert annyira elegem van már,hogy nem lehet a lakásban megmaradni a bűztől,és borzasztóan idegesít hogy a hangosságra is direkt ráerősítenek.

Kérdem én,lehet ez pszichésen? Hogy már csak azért is? Vagy a versenyszellem miatt? Mert ha nem eszünk olyasmit,akkor is ez van.Én nagyon szenvedek tőle,el se tudom mondani mennyire zavar,de őket ez csak serkenti.


2009. júl. 27. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:

a férjeddel kéne erről beszélned, mert később ezt a gyerek megszokja, hogy bárhol bármikor, amikor rájön a dolog, ami okés, csak ez neki lesz egy idő után baromi kellemetlen.

meg akkor is csinálják, ha van ott más is?

mert okés, egy ideig poénos, de utána tényleg idegesítő, főleg ha rátesznek egy lapáttal.

pedig aztán én sem vagyok az a kifinomult hölgyemény, de azért van egy határ. :)

2009. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ó, te szegény... nekem csak a férjem gátlástalan ezügyben, és csak nevet rajtam, ha háborgok miatta. Pedig már mondtam neki, hogy ez mennyire undorító és kiábrándító, de nem fogja fel. Mindig azzal jön, hogy inkább ez jöjjön ki,mint a háziorvos. Hahaha. Nem értem, miért nem lehet ez diszkréten és kulturáltan intézni? Neki mindegy, hogy épp az asztalnál ülünk, és vacsorázunk, vagy este fekszünk az ágyban, néha akkorát ereszt, hogy beleremeg alattam a matrac. Na, ilyenkor valahogy elmegy néhány napra a huncutkodástól a kedvem.

Szóval én is várom a receptet, hogy lehet ezt kezelni a pasiknál...

(Emlékszem, apukámnak is volt ilyen flúgja, és én kicsi lányként is mindig háborogtam ellen, úgy látszik ez az Y kromoszóma átka, mert apám is és a párom is kultúrált, tanult emberek egyébként, társaságban kifogástalanul viselkednek (-tek), csak otthon engedik el magukat. Mondjuk ha vigasztal, apukám olyan 50 éves kora után kezdte kinőni. Sajnos vele már nem beszélgethetek el a jelenség pszichológiájáról, mert már meghalt pár éve)

2009. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyébként nagyon szívesen a válaszokat..
2009. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm.AAkkor is ha nem írogatom oda minden válaszolónak.
2009. aug. 4. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem létezik ilyen. Nagyon sajnálom és megértelek, ez tényleg gusztustalan. Sürgősen beszélgess el a férjeddel, mondd el higgadtan (tudom, sokszor nehéz), hogy ez mennyire zavar téged, és megadhatnák azt a tiszteletet, hogy nem dörrentenek az orrod alá.


Hát, sajnos jobbat nem tudok ennél mondani. Ez így már elég komplikált, hogy férjed és gyereked... Ha csak simán a pasid lenne, akkor azt mondanám, szakíts vele (ha a szép szóra nem hallgat). Mert fingós pasi örök életében fingós marad, általában ez a tapasztalatom. Ki vagyok művelve a témában, mert volt egy fingós pasim, hát borzalom volt, azért is értelek meg annyira.


Szerintem aki többszörös figyelmeztetés után a párja orra alá fingik, sőt poént űz belőle (a hangsúly ezen van!!!), az egy büdös bunkó. (Tehát nem arról a szituációról beszélek, ha valakinek néha kicsusszan egy.)


Kívánom neked, hogy sikerüljön valahogy megoldani a problémát!

2010. aug. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, tartsa csak bent, és legyen órákig felfújódva, gyomorgörccsel, majd bélcsavarodással. Jó feleség vagy, grat.
2010. szept. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!