Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagytam a fogamzásgátló szedését kellemetlen mellékhatások miatt. Végig szedtem a 21 szemet de utána a következőt nem vettem be. A kérdés az, hogy véd még bármennyire is ha már túl vagyok a 7 napos szüneten? Mikor kezdhetek el szedni egy másikat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én már hét éve nem szedek fogamzásgátlót mert egészségtelen nagyon!Próbáld ki a Pharmatexet.Ez egy hüvelyi úton használható készítmény.Létezik hüvelytabletta, hüvelykúp,krém sőt még tampon formában is de azt nem próbáltam még.A kúp forma vált be nekem.Könnyü felhelyezni és 100%ig megvédett eddig!
2011. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja egyébként van négy gyermekem,úgyhogy ha nem használnám már biztos vagy nyolc lenne! :)
2011. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem véd a 7 napos szünetbe sem, utána sem, ha nem folytatod a szedését. Egyébként a 8. napon kezdhetnéd az új gyógyszert, ha beszéltél az orvossal és írt másikat. Vagy az új gyógyszert rögtön az előző után kell elkezdeni. Ha ez így nem lehetséges meg kell várni a következő menstruációt. De ezt az orvosod is el fogja mondani, ha íratsz másikat.
2011. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

de a legfontosabb kérdés még mindig az lenne, hogy véd-e még a gyógyszer, van-e még hatása, vagy nem

2011. ápr. 8. 20:10
 5/5 A kérdező kommentje:

hú de gyors volt :)

Köszönöm

2011. ápr. 8. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!