Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki jövőre...

Van itt valaki, aki jövőre tervezi abbahagyni a fogamzásgátlót, mert babát szeretnének? Várjátok már nagyon? Én alig bírom kivárni.

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már idén sem szedem, de mi is jövő nyáron kezdünk... egyszerűen tűkön ülök már :) Ezért is vagyok itt. :))) Szívesen olvasgatok a témában, tervezgetek, álmodozom, és persze mesélek a páromnak minden félét :))) IZgatottan várjuk, milyen lesz! :) El sem tudom képzelni, hogy úgy szeretkezünk, hogy nem védekezünk, és nem leszünk idegesek miatta, hisz lassan harminc éve folyton csak arra gondol az ember, hogy védekezni fontos, most meg pont, hogy nem lesz az :D Ááááááá :))))

Mesélj, Te /Ti hogy élitek meg ezt az időszakot? :)

2012. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mi is jövő nyáron kezdünk! Pontosan júniusban! :) Tavaszi-nyári babát szeretnénk,reméljük sikerül!


Alig bírok már várni... másra sem tudok gondolni,állandóan erről olvasgatok,tervezgetek.. már konkrétan mindent tudok. Őrület. :D De nem tudok elvonatkoztatni,ez van.

:)))

Sok sikert Nektek is! :)


U.i: Ti miért pont nyáron kezdtek?

2012. aug. 30. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!