Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy melyik együttlétből lett a baba?

Figyelt kérdés
Barátnőim is mondják és itt is olvasom, hogy ebből vagy abból az együttléttől lett a baba.
2012. aug. 31. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Ha pl. minden nap együtt van egy pár, akkor sehonnan.

Olyanok szokták tudni, akik ritkán vannak együtt vmi miatt.

Pl. ha egész hónapban egy aktus volt, akkor nem nehéz kitalálni, hogy abból esett teherbe:D

2012. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

100%-ra senki sem tudja.

Viszont a mai ultrahangos vizsgálatokon szinte percre pontosan megtudják mondani, hogy mikor foganhatott a baba.

Peteéréskor nagyobb a valószínűsége a teherbeesésnek, éppen ezért próbálkoznak a peteérés idején a babával, ami kb.ciklus közepe (14.nap környékén).

2012. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Én is tudom,hogy mikor jött össze a babánk.Nem sűrűn vagyunk együtt,és egy alkalommal nem védekeztünk.Szerintem másoknál is így lehet,akiknek természetes úton fogant a baba.Mert akinek esetleg inszeminációval,azoknak ugye egyértelmű,hogy mikor.
2012. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Bocsánat, abban az esetben akik tényleg ritkán vannak együtt azok igen nagy eséllyel tudják mikor volt a fogantatás.

Én olyan párokra gondoltam akik védekezés nélkül vannak együtt és babát terveznek.

2012. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!