Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova mehetnénk Budapesten,...

Hova mehetnénk Budapesten, amit 2-3 éves gyerekek is élveznek?

Figyelt kérdés

Jönnek tesómék(külföldön élnek amúgy), neki 3 éves a nagyobb fia,enyém 2.Igaz én itthon lakom, de nem Pesten és totál nem vagyok képben hova mehetnénk....

Állatkert,cirkusz, piknikezés a városligetben, várban sétálás, ilyeneket terveztünk,de szívesen fogadok minden más ötletet:)

Pl vasúttörténeti múzeumot már élveznék?A csodák palotájához szerintem még kicsik...

Ja meg az is jó lenne, ha nem minden program fizetős lenne:)


2012. szept. 2. 13:08
 1/9 A kérdező kommentje:
vasúttörténeti parkra gondoltam.
2012. szept. 2. 13:14
 2/9 anonim ***** válasza:

Kopaszi gát (vigyetek homokozójátékot, bringát, ki mit szeret)

Veresegyházán macipark

Budakeszi vadaspark


Cirkuszhoz szerintem még kicsik. Viszont ott mellette van egy pónipark, ingyen lehet bemenni, de persze pénzért lehet pónin lovagolni.

2012. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok


Még a Gyermekvasút is eszembe jutott, az én gyerekeim nagyon élvezték! Nem mentünk végig, hanem csak a János-hegyig, és ott mászkáltunk a hegyen, nagyon jó volt! (van honlap, meg tudod nézni, mik az állomások)

2012. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eleven Park!Még felnőttnek is tuti jó!!!
2012. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
minden fizetös,kivéve játszoterezés,piknikezés,séta amiket a többiek felsoroltak az mind fizetös bár nagyszerü ötletek.
2012. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a jobbnál jobb válaszokat:)


jöhet még:P

2012. szept. 2. 17:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Sztem az eleven parkhoz még kicsik, de 2-3 évesen tökéletes lenne az állatkerti játszóház.

Esetleg libegő, sikló, de ezek pénzbe kerülnek.


Ingyen program lehet még:

Margit sziget, kis állatkerttel, játszótérrel

Duna parti kavics dobálás, szerencsés esetben kacsa etetés

Melegben a Szabadság téri szökőkútban lehet egy nagyot pacsmagolni

Pesterzsébeten tudok egy bazi jó sarazós játszóteret (szintén meleg esetén)

Ha nem nagy városban élnek, akkor egy sima villamosozás vagy metrózás is nagy élmény lehet, vagy nézelődni egy kicsit valamelyik pályaudvaron

Millenáris parkban halacska/kacsa etetés + játszótér

2012. szept. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4 válaszoló vok: Az én fiam 1 éves sem volt mikor már ott voltunk az eleven parkba.Nem csak nagyoknak hanem babás rész is van,de hát ők már nem babák....A sziget és társai lehet ingyen vannak,de gyorsan megunják.Itt láfaradnak rendesen.
2012. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. szept. 3. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!