Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik általános iskolát...

Ikszi kérdése:

Melyik általános iskolát javasoljátok Budapesten, (II. oszt. -tól), ahol az egyéni képességeket is figyelembe veszik, hagynak időt a tanultak elmélyítésére, ahova szívesen járnak a gyerekek, és aranyosak a tanítók?

Figyelt kérdés
Alapítványi iskolát sajnos nem tudom megfizetni...
2012. aug. 10. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
az önkormányzat vagy a kerület honlapján fel vannak sorolva, hogy melyik iskola tartozik oda. érdemes minél közelebbit kiválasztani, hogy ne kellej sokat utazni. ha gondolod, így nyáron elmehetsz megnézni az iskolát, de igazából akkor fog kiderülni minden, ha már ott vagy.
2012. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Marczibanyi teri Kodaly Zoltan. Tunderi igazgatonovel, es tanarokkal! Tehetseges gyerekeknek valo.
2012. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnézem!
2012. aug. 14. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, én pont egy sulit nem ajánlottam volna: épp a Kodályt, ha aranyos tanítót és egyéni odafigyelést szeretnél.

Írok priviben részleteket.

2012. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!