Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyasági támogatáshoz mit...

Anyasági támogatáshoz mit kell majd benyújtani?

Figyelt kérdés
Megvan a 4 pecsétem, most váltottam orvost kétszer is. Bőven többször jelentem meg terhesgondozáson, mint 4 alkalom, viszont 3 különböző dokitól van pecsétem. A kórházban adnak igazolást, hogy megjelentem 4szer terhesgondozáson vagy a kiskönyvet kell lemásolnom vagy el kellene mennem ahhoz a dokihoz, akinél 4szer is jártam, hogy adjon igazolást? Vagy a védőnőnél kell 4-szer megjelenni?

2012. szept. 3. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
az orvosi pecsétek számítanak, én mindkétszer a szülést követően még elbocsátás előtt kaptam egy 2 soros papírt, hogy megjelentem 4x terhesgondozáson. Azt küldtem el a kitöltött kérelemmel együtt. Olvastam már olyat is itt, aki nem kapott papírt és a kis könyv fénymásolatát küldte el, azt is elfogadták. Mindegy, hogy hány dokitól van pecséted, annyi a lényeg, hogy 4 db nőgyógyászati meglegyen. A védőnői pecsétek nem számítanak.
2012. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rajta lesz az "anyasági támogatás igénylése" c. lapon a benyújtandó iratok listája.Be kell csak x-elni azokat amiket csatolsz. Kiskönyv fénymásolata és az orvosi igazolás is kell. Az utolsó dokid fogja kiadni a szülési ellátásról szóló papírt amit csatolnod kell.
2012. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!