Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó döntés használtan megvenni...

Jó döntés használtan megvenni egy légzésfigyelőt? Angelcare ac 300 típusú készülék,1 gyereknél lett használva 1 évig, azóta a dobozában van.

Figyelt kérdés
Állítólag vakriasztásai nem voltak. Szerintem nem lehet baja, egy ilyet azért nem lehet "elhasználni", nem? Ja, és nem mellékes, hogy 10.000 Ft-ért megkapnám. Mi baja lehet egy ilyen szerkentyűnek? Úgy értem, hogy idő közben meghibásodhat valahogy? Teljesen tapasztalatlan vagyok. Szerintetek érdemes így, vagy inkább ruházzunk be egy újra?
2009. júl. 28. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem nyugodtan vedd meg.Én is egy gyerek után használtat vettem,de semmi baja nincs.És nagyon megvagyok elégedve vele.Azért mert használt,szerintem nem kell újat venni.Szép napot!Három hónapos baba anyukája.
2009. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is használtam vettem, 2 hónapig használtam. Semmi gond nem volt vele. Nyugodtan vedd meg, súlyos ezreket spórolsz!
2009. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is vedd meg! Nekünk is ilyen van, jó kütyü! Semmi baja nincs attól, hogy használták 1 évig!
2009. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp hajlottam a megvétele felé, de gondoltam előbb megkérdezem tapasztalt anyukáktól:)
2009. júl. 28. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg! Amit mi használunk jelen pillanatban, a nővéreméktől kaptuk, ahol 2 babát kiszolgált, és ők is használtan vették. Persze azt nem tudjuk, ott mennyit használták, de még a számla is megvan róla azóta is! És semmi baja. Ez nem egy olyan dolog, amit az ember csak úgy tönkre tesz, persze olykor meglepődöm néhányakon, de ez már más tészta...
2009. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!