Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok Nekem NEM LENGYEL...

Ajánlanátok Nekem NEM LENGYEL babakocsit?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, aminek nagy, lehetőleg felfújható kerekei vannak, és mindkét irányból feltehető az ülés. Újszülött kortól használható, jó minőségű babakocsit keresek. Drágábbak is jöhetnek, mert használtan venném. Köszönöm!
2012. szept. 10. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
bergon q12.
2012. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Quinny buzz 3.

Nekünk ilyen van, újonnan vettük, van hozzá mózeskosár, maxi cosi hordozó, memória habos sport ülés. Nagyon szeretem, mozgékony, nagy felfújható hátsó kerekei vannak, egyetlen könnyű mozdulattal feltehető a sport ülés, a hordozó két irányból, a mózeskosár csak szemből.

Olyannak nem ajánlom, aki babakocsival járna nagybevásárolni, kevés hely van alul a bevásárló hálóba. Igaz van még a rögzíthető táska is hozzá, nekem nagyon szuper, elég is, de tényleg nem őrült pakolásra való.

Most fogom először mosni a memóriahabos ülést, erről még nem tudok nyilatkozni.

Mindent összevetve imádom, nem cserélném el egyik babakocsira sem.

2012. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első! Köszi, de tudomásom szerint a Bergon is lengyel. Vagy tévedek? A buzz nagyon, nagyon tetszik, csak szűknek találom az ülését. Elfér benne egy nagyobb baba téli szerkóban?
2012. szept. 10. 15:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a buzz-hoz nagyobb ülést venni, kimondottan 2-3 éves gyerekeknek. Nekem még csak 11 hónapos a kislányom, tehát kényelmesen elfér benne, de jövőre én is veszek hozzá nagyobb ülést.
2012. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az XL üléshuzatról beszélsz? Az nem tartozék az új kocsihoz? Nagyon köszi a segítséget!
2012. szept. 10. 15:39
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Brio kombi
2012. szept. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam a Brio-t. Svéd márka, nagyon megbízható és mivel skandináviában hosszú hideg tél van ezért tágas hogy vastag ruhákban is elférjen a gyerek.
2012. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ABC Design 3 Tec!

Szuper! Csak ajanlani tudom! Mozes es sportresz van hozza, hordozot meg vettunk kulon. Bolygos a kereke, fixalhato is, sportreszt vizszintesre lehet donteni, sportreszt, mozest, hordozot is fel lehet tenni mindket iranybol. 1-2 mozdulattal osszerakhato es szetszedheto, nem nehez babakocsi. Tenyleg szuper!:) teli babanak vettuk mi is, a mozes reszeben elfer bebugyolalva, beoltoztetve is a baba.

Szerelem volt elso latasra, tenyleg nagyon jo!:)

2012. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is! A Brio kombival az a baj, hogy nem bolygó kerekes. Volt már fix kerekű kocsim, de azzal lehetetlenség városban közlekedni. Legalábbis nekem. Az ABC designel viszont semmi bajom. Akkor egyelőre a Buzz meg a 3tech a befutó . Mindenkinek ment a zöld kéz!
2012. szept. 10. 18:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Bubú babakocsik a legjobbak, a tapasztalat ezt mondja. Amit nem ajánlok: Pierre Cardin babakocsik ultra szarok
2012. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!