Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki gyerekeivel...

Van itt olyan, aki gyerekeivel, férjével együtt a szülőkkel él egy házban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Miért?
2012. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, bár csak az anyóssal.
2012. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, apósommal.
2012. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, anyóssal, apóssal és nemsokára költözik ide a sógor a barátnőjével...
2012. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, anyukámmal élünk együtt-
2012. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 porcukormókus ***** válasza:
Igen, anyósommal. Miért?
2012. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert múltkor feltettem egy kérdést, én mindenki lehurrogott, amiért még mindig a családnál lakunk gyerekestül...
2012. szept. 14. 08:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos abban a világban élünk, hogy nem megy minden egyszerre. Én választottam. Elmegyek dolgozni diploma után, dolgozunk a férjemmel együtt és gyüjtögetünk lakásra. Vagy családot alapítunk. Én az utóbbi mellett döntöttem és nem bántam meg. Igaz, apósommal élünk, de neki is kell a gondoskodás. Én így nyugodtabban alszok, nincs 25 évre szóló hitelünk, tudunk félretenni, amíg itt élünk.

2 fiús

2012. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is ezt az utat akartuk. Nem mindenki örököl, kap, rendelkezik jó keresettel, nem akar belemenni ész nélkül mindenféle alkukba bankokkal. Olyan is akad, aki inkább szűkösködik, sokat nyel, később jobb legyen. Ez nem baj, megfontolt dolog ez is. Nem egyedi eset, és szerintem semmi baj ezzel.
2012. szept. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!