Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, gyermekedre...

Mit gondolsz, gyermekedre illik a horoszkópja? Vagy inkább az aszcendense? Netán teljesen más karakter lett?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
A lányom kos lett volna de el nem bírtam képzelni, 7 héttel hamarabb halak lett. Illik is rá kis vízi szörny :) kedvencei a halak, és elég kettős személyiség, bár ez nem tom hogy halak tulajdonság e
2012. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Teljesen illik,ikrek jegyű,kislány.Aszcendense mérleg.Valamelyik nap megjegyezte a mamája hogy ő magát látja benne/nem mint kinézetre hanem a lelki világát tekintve/ ,a mama mérleg mellesleg. Tehát szerintem biztos van valami ezekben a horoszkópokban,mint ahogy az is hogy én skorpió vagyok,és minden előírt jellemzője illik rám,sajnos :( Nem épp a legjobb jegy...

Kisfiam rák,kos aszcendenssel,de még csak 2 hónapos,majd kiderül ő milyen személyiség lesz.

A Te gyereked/gyerekeid milyenek? Illik rájuk a horoszkóp?

2012. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kis skorpió, és az aszcendense is az lett... Szóval épp kiszaggatom a hajam. Tesó, ha időben jön, halak lesz, remélem, nyugisabb, és nem lesz ilyen akaratos.
2012. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiam Bika, ő az a "ráérős", "komótos", de akaratos változat, néha kifejezetten jó, mert pl. nyugisan eszik, szépen eljátszogat.

Lányom Skorpió...és még csak baba, de evésre kb, 2 perc után ráun, állandóan fészkelődik, minden érdekli, és azonnal meg is kóstolja....

2012. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy off, de tudnátok linkelni oldalt, ahol az aszcendensét meg tudom nézni?
2012. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fiam oroszlán, aszcendense ikrek. Nagyon illik rá. Tényleg mindig a középpontban nyüzsög, kettős kis jellem. Én kos vagyok, apja mérleg, elolvastam, a horoszkóp szerinti viszonyt apa-gyerek és anya-gyerek között és eddig minden bejött.
2012. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ösnek : [link]

Az én fiam nyilas és tényleg teljesen illik rá. Annyira szereti a szabadságot már most 21 hónaposan, hogy kb 2 másodperc amíg fogja a kezem utána már rohan is :) és lehetne még sorolni

2012. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös, inkább itt nézd meg : [link]


mert a másiknál nem lehet pontos helyet megadni :)

2012. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most elbizonytalanodtam,én az anyuci.hun néztem az aszcendenst,és nem az amit a feminán ír :( így lányom szűz aszcendensű,az anyucin meg mérleg .Most akkor mi van?
2012. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!