Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen cumit ajánlotok?

Milyen cumit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Milyen cumit ajánlotok nekem?

Lehet hülyén hangzik de 12 éves vagyok és nagyon kíváncsi vagyok milyen lehet cumizni :)

Lécci ne írjatok olyanokat hogy minek akarsz cumizni meg hogy te beteg vagy ilyeneket!

egyszerűen kíváncsi vagyok milyen lehet cumizni mit esznek rajta a babák :)



2012. szept. 13. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Kipróbálásra bármelyik megfelelő,de szerintem az élmény nem ugyanaz lesz,mint a babáknál,eleve a te szájméretedhez való cumit már nem is gyártanak.A babákat azért nyugtatja meg a cumi,mert a cicit imitálja,ahhoz hasonlóan felszívják a szájpadlásukra,és a szopóreflexnek köszönhetően szívogatják.
2012. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben köszi de nincs olyan cumi ami 3-4 éveseknek is jó?Mert nem nő annyira sokat szerintem a szájméretünk hogy ne legyen jó az én számba is a 3-4 éveseknek való cumi, vagy ők is azt használják mint a 0,5 éves csecsemők?
2012. szept. 13. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
3-4 éveseket már próbálnak leszoktatni róla, itt csak hónapokról beszélhetünk. Szerintem vedd a legolcsóbbat, ha szerencséd van, hamar kinövöd.:)
2012. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Márpedig beteg vagy...azt meg soha nem fogod megtudni,hogy mit esznek rajta a babák,mivel te már egész másként látod a világot.Különben náluk azért jön be a cumizás,mert az szopi pótló.A szoptatás pedig az anya közelségét jelenti,ami megnyugtatja őket.

12 évesen sajnos semmilyen cumit nem tudok ajánlani.A babák valót már nem,a felnőtt nőknek valót még nem....

2012. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szopizd az ujjad...ugyan az mintha cumiznál,csak ingyen van.

És egy baba sem érez különbséget a kettő között,csak valamelyik egyiket szereti,valamelyik a másikat.

2012. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ez segít, az én 4 és fél hónapos fiam a mamot szereti csak..Egyébként meg nagyon gáz ez az új divat, bár belegondolva elég gyerekesek a mai "koruknál érettebb" tinik, a cumi ennek tökéletes jelképe...
2012. okt. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!