Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cumi kérdés? Jártatok így? Ti...

Cumi kérdés? Jártatok így? Ti milyen cumit használtok?

Figyelt kérdés
A babám csak akkor kap cumit,mikor nyűgös, nehezen alszik el.NUK -os cumink van.Azt vettem észre, hogy a cumin lévő lyukon, ha leöblítem víz kerül bele, szerintem a babám nyálacskája is bele kerül.A cumi pedig már nem átlátszó, hanem fehéres.Azon gondolkodom, hogy inkább venni kéne másikat?Nuk-os cumival lehet baj,más tipusút kéne vennem?
2012. szept. 12. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:

a nagylányomnak is volt és utáltam mikor a víz cuppogott benne olyan horrorfilmes volt a hangja brrrr...


lecseréltem MAM-osra

2012. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félek, ha lecserélem egy másikra, akkor azt nem fogja szeretni.
2012. szept. 12. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi mindig MAM cumit használtunk, az is ugyan úgy be engedi a vizet ha lemosom. Annyi hogy 3-4 havonta érdemes cserélni ezeket is.
2012. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi Nuk-osat használunk.Az előfordult már hogy ha elöblítettem akkor belement a víz,de a nyál sose.De azt te is kitudod nyomni belőle.De most néztem a kislányomét,nincs ezen lyuk.A tiéteken hol van?
2012. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A tetejéhez közel,oldalt.Most Disney Nuk cumink van.
2012. szept. 12. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Disney-s van.De ezen nincs lyuk.Max ahol kijön a cumi a műanyagból ott tud befolyni a víz/nyál.De azt kitudod nyomni belőle ha félrehajtod a cumit.
2012. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is Nuk van, már a második gyerkőc is ilyent használ, én meg vagyok elégedve vele.

3 havonta kb le kell cserélni, ha már fehéredik, akkor pláne.

A mienkbe is belemegy a víz, de bármit próbáltunk, Mam, Tommee tippee, no name, mind ilyen volt.

De én az összesen csak a műanyag részen a kis akasztónál találtam lyukat, amin bemegy, kijön a víz, máshol nem volt eddig egyiken sem. nem lehet, hogy kilyukadt valahogy?

2012. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem a másik Disney cumit, mert kettő volt a csomagolásban,azon nincs lyuk.Lehet ezzel van csak gond.Köszi a válaszokat.
2012. szept. 12. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!