Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A ciklus 34. napján jelentkező...

A ciklus 34. napján jelentkező barnázás ugye már nem lehet beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés

Átlag 30 naposak a ciklusaim, kb olyan 32-33 szokott lenni, de volt már 35 is. Így bár ez most a 34. nap én nem gondoltam babára, igaz korábbra vártam. Ám nekem mindig, mióta mensturálok, 8 éve minden hónapban megjön és egyből piros vérzéssel, soha olyan nem volt, hogy előtte barnás váladék ürül vagy kevés pirosas pecsételő vérzésem lenne. Soha. Ma tettem be tisztaságit már és estére barnás lett, kis mennyiség, pisilés után a papíron is maradt, olyan alvadt szerű. Nincs szaga, fertőzésre nem gondolok.

Elvileg lehetek terhes, mert volt kapcsolatom megszakítással. De ugye ez ahhoz már későn van, hogy beágyazódási vérzés legyen? Nincs itthon tesztem, nem tudok csinálni csak holnap.

Ill ha csak mensi előtti barnázás, akkor hormongondra utalhat a hirtelen megjelenése?


2012. szept. 14. 21:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!