Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már több mint 1 hónapja...

Már több mint 1 hónapja elmúlt a gyermekágyas vérzés/folyás, és most már 1 hete pecsételek. Mik lehetnek az okok?

Figyelt kérdés

Köszönöm a kioktatást mellőzőeknek a válaszokat!!

(dokihoz egyenlőre nincs lehetőségem elmenni)


2011. nov. 16. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor szültél?

Nekem az első 10 hét szülés után kész káosz volt!

4 hét után elmúlt a vérzés, majd rá két hétre barnáztam, majd megint véreztem. Mikor a 6 hetes kontrollon voltam, akkor mondta a doki, hogy ez nem mensi, hanem én lassabban tisztulok. Utána még 4 hétig volt erősebb-gyengébb vérzésem/barnázásom.

Tehát ha nem olyan rég szültél, akkor lehet az is, hogy te is lassabban tisztulsz, viszont a mensid is lehet már, vagyis annak előjele.

2011. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
4 hetes volt a kicsi,mikor elmúlt,ennek több mint 1 hónapja már. Ma 1 hete volt "meg fog jönni" érzésem,másnap is volt "meg fog jönni" érzés,majd elkezdtem pecsételni/barnázni. Azóta minden nap.
2011. nov. 16. 12:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja,érdekesség képen megszámoltam: 29 napos ciklusaim voltak szülés előtt,és a szüléstől számolva elvileg akkor jött volna meg másodjára,amikor kezdődött a pecsételés... gondoltam rá,hogy ez lehet a menstruáció,de már 7 napja tart,így nem hinném.
2011. nov. 16. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:

De lehet mensi is, az első pár mensi ugyanis nem mindig normális szülés után. Valakinek hormonálisan visszarendeződni több ideig tart!

Az én első két mensim tök furcsa volt szülés után. Egyik 12 napig tartott, de nem volt erős, másik meg 10 napig tartott és ömlött belőlem a vér. Csak utána rendeződött a dolog, a harmadik, negyedik mensim már kezdett átlagos lenni.

2011. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 3 héttel elmúlt a gyermekágyas vérzés, aztán 2 hét múlva megjön érzés és 2 nap vérzés. Aztán ez hetente, 3 hétig. Az orvos szerint készülődött a menstruáció, számíthatok rá, hogy rendesen meg fog jönni, pedig szoptatok!
2011. nov. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát,elég frusztráló egy dolog ez!!


Köszönöm a válaszokat!!!

2011. nov. 16. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!