Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után, szoptatás...

Császár után, szoptatás mellett fogyni?

Figyelt kérdés
h lehet egészségesen táplálkozva fogyni, és miket lehet tornázni? 80kg vagyok,55-60 szeretnék lenni,most 10+ jött fel a 3.terhességgel, az tudom h hamar lemegy, a többi viszont.. havi 2kg-ot jó lenne leadni.. szoptatni akarok,vagyis nem akarok koplalni meg ilyenek..
2012. szept. 15. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:

3 gyerkőcöm van a legkisebb 1 éves múlt. Én olyan 5 hónapos korában elégeltem meg a plusz kilókat, nem akartam elhinni hogy SEMMIT se lehet tenni míg szoptatok. (első két babámnál még úgy voltam vele hogy nem érdekes semmi hogy hogy nézek ki hogy rosszul érzem magam hogy új ruhatárt hordok stb. mert a szoptatás az első).

A harmadik babámnál igenis odafigyeltem a kalóriákra. Dietetikust is megkérdeztem, a szoptatáshoz plusz 3-400 kalória kell csak tehát értékes tápanyagokból (teljeskiőrlésű gabona sok sovány hús sovány tej gyümölcsök rengeteg zöldség párolt nyers stb. néha még egy kis túrórudi is belefért) 1600-1700 kcalt vittem be. Fél év alatt fogytam le 16 kilót. Közben úgy 2-3hónap táján mozogni is elkezdtem (mert az izomszövet több energiát igényel így jobban megindul a fogyás) 2 naponta tornáztam itthon alvás időben vagy este futottam egyet. Nem durván meg nem sokat.

11 hónapig szoptattam a fiamat és nem azért maradt abba mert én úgy akartam vagy mert elment volna a tejem, hanem ő is egyszercsak elfordult a cicitől mint a 2 nagyobbam.

Nincs segítségem se nagyszülő se rokon a férjem nagyon sokat dolgozik, de úgy látom hogy amire akarja az ember arra 3 gyerek mellett is van ideje, teremt rá. Én sokszor este 9kor állok neki futni pl.

Most 67 kiló vagyok (177 cm) a cél még minusz 3 kiló szép lassan apránként.

Sok sikert neked is!!!

2012. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon jól leírta az előttem szóló. A légyeg: szénhidrát szegény diéta. (kerülni a fehér lisztes, cukros, rizses, krumplis dolgokat)

Hosszú séták a babával, sok gyümölcs, zöldség, sok folyadék, napi 5x-i (!) kis étkezés! Ha csökkented a szénhidrát bevitelt, érdekes módon nem is fogod kívánni! Nálam ez bejött.

Sok saláta tonhallal, csirkemellel, lecsó tojással (kenyér nélkül), főzelékek. Így még az egészségedet is megőrizheted és mosolyogva fogysz! :)

Sok sikert!

2012. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!