Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Maxi Cosi Cabriofix hordozó...

A Maxi Cosi Cabriofix hordozó huzatát, hogy tudom levenni, hogy ki tudjam mosni? Segítség!

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy!!! Van valami leírás, rajz? Használtan vettem, nincs hozzá semmi papír.

Ahova a naptetőjét el lehet rejteni, azt le lehet szedni?


2012. szept. 16. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem sikerült és a rajzokon sem találtam. Kárpittisztítóval estem neki és utána jó alapos zuhannyal. Jó hír viszont, viszonylag gyorsan szárad.. De egyébként lehet hozzà venni frottir huzatot, én azzal használom, így kevésbé koszolódik..
2012. szept. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Akkor nem vagyok egyedül! :))

Azért hátha tud segíteni valaki! Még várok! Köszi.

2012. szept. 16. 11:00
 3/3 A kérdező kommentje:

Sikerült!!! Leszedtem, és még nem is szakítottam el sehol! :)

A maxi cosi honlapján megtaláltam a kiskönyvét, amit le lehet tölteni, ott van egy rajz, de csak azt mutatja, hogy hol vannak ilyen kis kampók amik fogják a huzatot, a 27-es kép. Belinkelem és te is le tudod tölteni, hátha legközelebb leszeded. :)


[link]

2012. szept. 16. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!