Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt még valaki, aki alig...

Van itt még valaki, aki alig tud cipőt venni a gyerekének, olyan széles a lába? Van tippetek, hol érdemes nézni?

Figyelt kérdés

Kínlódás minden évszakváltás, mert újra be kell járnunk min. 5 cipőboltot, mire találunk egy olyan cipőt, amibe belefér a gyerkőc lába. Ráadásul ezek nyilván jó drágák is.

Jó lenne, ha itthon is rájönnének, hogy nem mindenkinek konfekcióméretű a lába, és lenne szélességben is méret, mint külföldön.

Ismertek olyan helyet, ahol magas rüsztre, széles lábfejre is lehet gyerekcipőt kapni (30-astól felfelé)?



2012. szept. 16. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm úgy csináltatott cipésszel cipőt, azt mondta annyi volt mint a boltba vette volna. Szerintem menny be egy cipészhez és kérdez meg mennyért csinál és akkor nem kell ennyit mászkálni.
2012. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
d.d. step márkát próbáltad már?
2012. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki kérdést is kiírt cipővel kapcsolatban.:)


Ugyanezzel küszködünk, semmi nem megy rá a lábára, csak a pediped. A D.D. Step is jó lehet, bár nekünk az is szűk :SS


Ha találsz olcsóbban jó cipőt, légyszi szólj!

2012. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszíntén kínaiban vásárolok a fiamnak.

Kínlódás, mert általában a teljes kínálatból 1 van ami rá megy a lábára.

Most legutóbb ovis benticipőt voltunk venni, 7 féle volt, egy volt rá jó.

Én amúgy azt szoktam csinálni hogy először felmérem a terepet gyerek nélkül, már nagyjából ránézésre tudom hogy milyen fazon az ami jó, és csak utána viszem magammal próbálni ha már találtam esélyest.

2012. szept. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Már az is jó érzés, hogy nem vagyok egyedül ezzel a gonddal (jó, tudom, ez legyen a legnagyobb problémám az életben, de azért kellemetlen, hogy hiába nézek ki egy jó cipőt – ami esetleg még normálisabb árban is van –, nem tudom megvenni neki).


Igen, mi is csináltattunk kisebb korában, és a szupinált cipők közt voltak megfelelőek, de mikor utoljára csináltattam cipőt neki, az sem lett jó rá… nyilván a cipész sem volt túl jó fej, mert azt mondta, olyan nincs, hogy nem jó a gyerekre, amit csinált. :) De rákeresek, hátha találok olyan cipészt, aki jobb fej.


A D. D. Step és a Pediped tippeket köszönöm, nem ismertem még ezeket a márkákat. Esetleg tudnál olyan helyet mondani Bp-en, ahol nagyobb választékban kaphatók? Rákerestem most a neten, látom, hogy sokféle van belőlük, de értelem szerűen nem merek netről rendelni a bucilábú gyerekemnek. :)


Kínaiban én még ovis tornacipőt vettem, abba belefért a lába, bár arra panaszkodott, hogy „leesik” róla a cipő – iskolában meg már tépőzárasat kérnek. A közelünkben lévő kínai készlete elég gyér, de jó ötlet, megpróbálok keresni egy nagyobb készlettel rendelkezőt, mert talán „váltócipőnek” jók lehetnek azok is.

2012. szept. 17. 09:01
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy helyet tudok Bp-en, ahol eddig kaptunk rá jó cipőt, de sajnos elég hamar tönkrement (persze ez a gyerek hibája, aki a bőrcipőben patakba lépett), a Peter's Cipőnél az Astoriánál. Itt Linea és Asso cipők vannak, de ezek közül sem jó bármelyik.

[link]


Ha találok még valamit, mindenképpen megírom.

2012. szept. 17. 09:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Kislányom is hasonló, igaz, neki még csak 25-ös a lába, de most találtam rá a Falcon cipőkre. Azt hittem rosszul látok, lötyög ezekben a cipőkben elől a lányom lába:)) Akár dupla zokni is beleférne a cipőbe! Próbáltátok már?


A minap voltam ebben a boltban, hihetetlen mennyiségű cipő van, ennyit még soha nem láttam egy helyen. A nagy Háda-val van szemben pont.

[link]

2012. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Felhívom őket, milyen az ellátottságuk a nekünk kellő méretből, ha azt mondod, rengeteg cipőjük van, csak találunk valamit mi is.

Megnéztem a Falcon cipő holnapját, és azt írják sajnos, hogy 31-esig vannak cipőik… a gyerekemnek ez már kicsi lenne szerintem sajnos, de azért remélem, valakinek itt segít.

2012. szept. 17. 12:11
 9/9 KisIbike válasza:
Nézd meg a Livie&Luca cipőket. Azoknak elég széles a fazonjuk, hogy a láb megfelelően fejlődjön. Mi csak azt vesszük, ráadásul csoda szépek! :-)
2012. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!