Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Ha valakinek nincs helye,...

"Ha valakinek nincs helye, nem tudom miért vállal több gyereket. " - egyetértesz ezzel?

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam egy válaszban, hogy akinek nincs annyi szobája, hogy az összes gyereket kezdetektől külön szobába tudja rakni, az ne vállaljon több gyereket? Te egyetértesz ezzel? Most nem arról beszélek, hogy tízen nyomorognak egy szobában, hanem hogy például egy kétszobás lakásba szerinted sem szabad két gyereket vállalni?

2012. szept. 19. 08:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ma nem olyan világot élünk, amikor az ember válogathat a 3-4 szobás lakások közül.

A legtöbben örülnek, ha fedél van a fejük fölött. Én örülök magam 2 szobás paneljának is, ahol a ikreimmel élek egyedül. Örülök, hogy nincs rajta hitel.

Az árából nem tudok nagyobbat venni, hitelt nem tudnék törleszteni. Most ássam el magam??

Sok középiskolás kollégiumban lakik. Nem hiszem, hogy ott mindenkinek külön szobája van.

2012. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!