Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha idegen...

Mit csináltok, ha idegen helyen leesik a cumi a szőnyegre és nincs lehetőség azonnal megmosni?

Figyelt kérdés
Visszaadjátok ha a cumi része nem esett le csak a műanyag vagy csak ha megmossátok?
2012. szept. 19. 13:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
6 hónapos baba cumijáról van szó.
2012. szept. 19. 13:23
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nedves kendő - nem popsitörlő-

ha nem túl ótvar a hely - állatszőr- akkor is megmosnám biztos ami fix.

2012. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig lemostam, vagy megtöröltem, ha a cumi része nem ért a földhöz, csak a másik vége, attól semmi baja nem lesz a babának!
2012. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, visszaadom neki ha nem látok rajta koszt. Eleinte én is paráztam de mióta kúszik mászik és nyalja a padlót vagy eszik egy kis homokot a játszón már ezen nem aggódom. :)
2012. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan még nem adtam vissza a szájába akkor sem, ha a cumi része nem érintette a földet. (Kb. 1 évesen már igen.) Én mindig vittem egy plusz cumit, ilyenkor azt adtam neki oda, illetve általában volt nálam nedves törlő, akkor azzal áttöröltem. Ha semmi nem volt, akkor is legalább egy száraz zsebkendővel letöröltem.
2012. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet kapni a DM-ben FRIA néven ún. "Cumi törlőkendő, steril - Babáknak" dobozos törlőkendőt, amiben egyesével van becsomagolva. Az van ráírva, h cumi, cumisüveg, villa, kanál, etetőszék, stb, babák kezének tisztítására leöblítés nélkül.

Alsó polcok körül kell keresni. Már egy hónapja vettem, sajnos nem emlékszem az árára.

2012. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Na erre mondta egy barátnőm, hogy az első gyereknél még kifőzte a leeset cumit, a másodiknál megtörölte, a harmadiknál már az sem számított,hogy a kutya hozza vissza!:)

Egyébként egyetértek azzal,hogy ahogy kúszni kezd úgy is felnyalja az összes koszt. Ezzel nem lehet mit csinálni.

Ha leesik a cumi, akkor felveszem, zsepivel letörlöm és mehet vissza!

2012. szept. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindig van nálam tartalékcumi ilyen esetekre.

Az oké, hogy otthon "felnyalja" a padlót, de idegen helyen nem tudhatom, hogy milyenek a higiéniás körülmények (hogy bejárkálnak-e cipővel, mikor takarítottak stb)

2012. szept. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na akkor úgy látom,hogy aki nem higénia-mániás, az lepontozást kap!

Hát ismét megmutatkozik a magyar anyák intelligenciája!:)

Szép napot mindenkinek!

2012. szept. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6 hónapos korban volt, hogy csak megtöröltem.
2012. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!