Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Linkelnétek megvásárolható...

Linkelnétek megvásárolható fali zsebes tárolót ovis fiúnak?

Figyelt kérdés
Rendelni szeretnék, de nem találtam megfelelőt. Hátha valakinek sikerül.
2012. szept. 20. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


az elsőt varrasd meg egy varrónővel kék zsebekkel.

2012. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugye ez nem komoly,hogy maradék anyagból készített 4 zsebes akármi 20 ezer ft??

Ezt kb 1 óra alatt lehet megvarrni,rátéttel,meg mindennel együtt.Ha viszek a varrónőnek anyagot,kb 2000 ft

2012. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az utolsókra gondolsz az biztos nincs meg 1. óra alatt, talán a szabás megvan 1. óra alatt. Nem az anyag mintás hanem a minták darabokban van rá applikálva, azért az nem kis munka.
2012. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt a linken találod, hogy egy darab rátét mennyi munkával jár.

[link]

2012. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de nem gondoltam,hogy kötelező a rátét.Azt hittem elég maradék,színes ing,meg rugdalódzó darabok.

Bár egy mozdonyformát én 2 perc alatt vágok ki egy anyagból és kb 3 perc rávarrni.

2012. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelező én is feleslegesnek tartóm mert rengeteg szép anyag van. Én varrónő vagyok és tudom, hogy ez baromi sok munka, csak ezért írtam. Mondjuk a rugdalózó darab azért sem jó mert elnyúlik a varrógép alatt. Van akinek fontos, hogy egyedi dolgai legyenek, rajt legyen a gyerek neve, nekik készül ilyen.
2012. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt mennyi ideig tart megvarrni egy varrónőnek? És mennyibe kerül??

2012. szept. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Naponta 100 kabátot legyártanak egy szalagon. Itt nem a munka sok hanem az alapanyag és a bőr varrásához szükséges speciális eszközök. Persze a munka is sok ha egy ember végzi. Mondjuk ebben semmi eredeti, semmi kézművesség nincs.

Meg ehhez ugyan az a szabásmintát használják, és nem kell mindig újat készíteni.

Azért egy kézműves terméket nem lehet összehasonlítani egy tucat termékel. Végül is ha kinyomtatók egy képet az internetről az soha nem lesz olyan értékű mintha egy festmény lenne.

2012. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!