Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok. Gáz, hogy...

21 éves vagyok. Gáz, hogy pasi létemre babamániás vagyok? És most itt, ne arra gondoljatok nem vagyok AZ! Csak egyszerűen szertem a kisbabákat! Barátnőm még nem nagyon volt! A kettőnek van köze egymáshoz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 00:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem=) Nem hiszem, hogy lenne köze a kettőnek egymáshoz, talán rossz helyen próbálkoztál eddig, vagy téged is le kell vadászni:) Ismerek hasonlóan gyermekcentrikus palit, őt egyszerűen fel kell szedni, mert túl kezdeményezőkész.
2009. aug. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Abszolút nem gáz! Sőt! Biztosan nagyon jó apuka leszel majd, ha megtalálod az igazit! Én szorítok neked. ;)
2009. aug. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem gáz! Nagyon jó hogy vannak még ilyen pasik, mint te. És jó hogy be is vállalod.Az elöttem szólóval értek egyet, biztos jó apuka leszel. Kívánom hogy megtaláld a párodat és mielőbb legyen babátok.
2009. aug. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Nekem apukám imádja a picibabákat, nekem 4 hónapos a lányom, minden nap itt van munkából haza jövet :) Gondozza is ha kell, ráhagyhatom bármikor, ellátja. Ritka pasik vagytok az biztos, remélem a párod is ilyen lesz mint te :)
2009. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
55%
ez egy nagyon ritka dolog a férfiaknál, szóval Gratulálok, szerintem tök jó dolog!És Neked érdemes szülni az bisztos, a barátnődet nem értem ilyen embernek nem szülni??????
2009. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :)Erről a dologról nem igen beszélek senkinek. És, mint mondtam még nincs barátnőm! De jó érzés, hogy legalább itt tudtok segíteni ebben!
2009. aug. 2. 21:12
 7/27 anonim ***** válasza:
bocs. azthittem van barátnőd, aztmár nem olvastam hogy nincsen:)
2009. aug. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Semmi gonnd! :)
2009. aug. 3. 00:54
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Én több olyan srácot is ismerek, akik rajonganak a gyerekekért. Nincs ebben semmi rossz, csak a férfiaknál nem megszokott. De én úgy örülök, ha ilyen férfiakról hallok, mert még mindig reménykedem abban, ami szerintem az én életemben nem nagyon fog megtörténni, mégpedig hogy több férfi választ olyan hivatást, ami gyerekekhez kötődik (pedagógiailag nagy szükség lenne rá). De sajnos manapság, pláne Magyarországon ez még mindig nem igazán elfogadott.

Persze azzal nincs baj, hogy te ennyire szereted a picikéket, sőt, ez nagyon is jó dolog. Az ilyen férfiakból nagyon jó apák lesznek és általában nagyon jó férjek (a többi érdemedet nem ismerem, de az alapján azt kell mondjam, hogy ha máskor nem is, de akkor meg fog mutatkozni, hogy milyen jó férj vagy, amikor a majdani feleséged otthon lesz a babátokkal és te nem állsz majd úgy ott mint egy rakás szerencsétlenség, hanem aktívan részt tudsz venni a baba körüli dolgokban, amiért a feleséged minden bizonnyal nagyon hálás lesz, ha ő is egy kis szusszanáshoz jut néha).


Az, hogy még nem volt barátnőd, nem hiszem, hogy ettől függ. Sok más oka lehet. Talán bátortalan vagy a lányokkal, talán hiányzik a kellő önbizalmad, vagy a megjelenésed nem jön be nekik, nem tudom, de mindegyiken lehet változtatni, ha az ember felismeri, hogy mi a hiba. Csak ezen a remek személyiségeden ne változtass soha!

2009. aug. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Szerintem ez egy nagyon jó tulajdonságod. Az én párom is szereti a gyerekeket. Amikor megszülettek a tesóm gyerekei rajongott értük, de nagyon féltette őket még magától is, alig merte megfogni őket. Azt mondta olyan picik és fél hogy valami bajuk lesz, pedig ez butaság, a gyerekek is nagyon szeretik őt. Kicsit tartottam tőle, hogy majd a mi gyerekünket sem meri megfogni, de mikor megszületett a kisfiunk teljesen más volt. Nagyon óvatos vele, óvja mindentől, de már olyan ügyes, hogy pelust is tud cserélni:) Nagyon büszke vagyok rá:) Kívánom neked, hogy találd meg a párod és szülessen tündéri kis babátok!

egy 3 hetes kisfiú 20 éves anyukája

2009. aug. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!