Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó orrszívó?

Szerintetek ez jó orrszívó?

Figyelt kérdés

[link]

Köszönöm!


2012. szept. 26. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
ÉN biztos nem vennék ilyet. Se olyant mellszívót, amit szájjal kell szívni, se ilyet. Orrszi-porszit vegyél, nagyszerű magyar találmány.
2012. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Kézzel, szajjal szerintem te nem tudod rendesen kiszívni mikor a gyerek vergödik a kezed alatt.

Másik hogy orr mosásra nem szabad sima vizet használni, a sós oldatokat meg lehet gyógyszertárban sprés változatban kapni.

2012. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér!Az elemes sem.Jó drágán megvettük,de a porszívósnál nincs jobb!
2012. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már leírtam a másik kérdésednél is a véleményemet róla.Ott a 2.válaszoló voltam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2012. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem használnám orr mosásra, azt sem tudom, az mire lenne jó. Egyszeri alkalomra kellene, a férjemnek lesz fellépése, el akartuk kísérni, és azért kellene olyan amit el lehet vinni. Ebben az tetszik, hogy olyan mint egy fecskendő, nem tűnik túl macerásnak. Ja, és van porszívós, csak azt ugye mégsem vihetjük magunkkal. Azt út kb 12 óra, mégsem lehet orrszívás nélkül a gyerek.
2012. szept. 26. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:

4.vagyok

Az elektromos Pesztonkát elemmel is lehet használni.Azt nyugodtan út közben is használhatod.

2012. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vennék ilyet, barátnőm mondta hogy jó. Utazáshoz tökéletes.
2012. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!