Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más babája is megbámulja a...

Más babája is megbámulja a fiatal, csinos lányokat? Vannak hasonló tapasztalatok, vagy nálunk van valami rendellenes macsógén?!

Figyelt kérdés
9 hós kisfiam egyszerűen elképesztő. Ha fiatal, csinosan, mondjuk ki szexisen felöltözött lány(oka)t lát séta közben, le sem veszi a szemét róluk, egészen kihajol a babakocsiból és még hátra is fordul, hogy amíg csak lehet, lássa őket. Ha ilyen külsejű ismerőssel, rokonnal találkozunk, kéredzkedik fel az ölébe, huncutul mosolyog rájuk, billegeti a kis fejét, átöleli a nyakukat, esküszöm csajozik. Ma azon vigyorogtunk az apjával, hogy jött egy ilyen bombanő és láttuk, hogy a babó kis feje, mint a radar, rááll a "célpontra" és párom már nem mert odanézni, mert milyen ciki, hogy apa és fia is "stírölik" a csajszit. Tenni nincs mit ellene, ha ilyen hát ilyen, de azért megnyugtatna, ha más babája is így viselkedik, hogy nem valami különcségről van szó.
2009. aug. 2. 23:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ez nagyon aranyos:D Legalább már tudjátok, hogy biztosan a lányokat szereti:)
2009. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
az enyém is ilyen:)ráadásul a buszon mindig talál magának valami csajszit,a multkor még puszit is adott az egyiknek:)11 hónapos!csak ö sajnos nem mindig a csinos nöket veszi célpontba:)
2009. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Első, igazad van, leendő unokáim szempontjából ez fontos információ :))
2009. aug. 2. 23:30
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Engem a múltkor úgy bámult egy pár hónapos Don Juan, hogy zavarba jöttem.
2009. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a cicit veszi célba, gondolom a csinos öltözött nénik, nem takargatták keblüket, amit egy pöttöm fiú más szempontból tart fontosnak, mint apukája. :D

Láttam egy rövid filmet, ahol a múzembumban egy japcsi bébi rábukik egy női torzóra, nagyon muris.

2009. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
:)) Na ez az, az enyém is így néz és én mint az anyja szintén halál zavarban vagyok, igyekszem köddé válni ott a babakocsi másik végén...
2009. aug. 3. 00:07
 7/22 A kérdező kommentje:
Utsó ez jó :)) Bár az enyémnek már rég nem kell a cici, legalábbis az enyém, lehet azt már leamortizálta és most friss husi után néz???
2009. aug. 3. 00:10
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is ez a helyzet, azzal a különbséggel, hogy kislányom van és a pasikat nézi. Mosolyog rájuk, és olyan "szerelmes" pillantással nézi őket, hogy nem győzök pironkodni.

Annak én is örülök, hogy az ellenkező nem kelti fel a figylemét, de ha nagyobb lesz, nem győzöm majd elmagyarázni neki, hogy nem a lányok tekergnek ám a fiúk után, hanem fordítva.....

Mindenesetre engem nem zavar, örülök neki. :-))

2009. aug. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Amikor fiam másfél éves volt (még este cicizett) lent voltunk Balatonon, lángosért álltunk sorba.

Amikor is észrevett egy nem kis mellű nőt és hangosan felkiáltott, hogy cici.

2009. aug. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a probléma. Annyi a különbség, hogy az én fiam, ha csak teheti, nem csak nézi őket. A múltkor eljött a barátnőm megnézni a kisfiamat (még soha se látták egymást). És a kisfiam egyből leteperte és elkezdte csókolgatni a maga módján (kinyitja a száját, rátapasztja a célszemély arcára és elkezdi rázni a fejét és közben a hajánál fogva húzza közelebb a célpontot). Alig bírt kiszabadulni a barátnőm a karjai közül. Szintén 9 hós a fiam. :-)
2009. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!