Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha van kedvetek nekem is...

Ha van kedvetek nekem is írnátok számotokra is szép lány neveket?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen,zöld kezecske mindenkinek!
2012. szept. 28. 13:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Jázmin, Mirjam, Janka? Viviána, Szonja, Norina ezek a lányaim nevei, nagyon tetszik még a Kincső, Lujza, Hédi, Mirtill, Blanka és Lilla név.

Üdv:6 lányos, 18hkm

2012. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Jazmin(nekem ez a legszebb) Mira,Petra,Flora,Nina,Lea,Olivia,ezek tetszenek meg mostanaban:)
2012. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm ezt a rengeteg hasznos választ és szép nevet! :) Remélem mire szülök sikerül is döntenünk még csak félidőnél tartok úgy-hogy van időnk!Mindenkinek gratulálok a gyerekekhez és nagyon boldog gyerek nevelést kívánok! :)
2012. szept. 29. 14:25
 24/31 anonim ***** válasza:
6 lány! :) Váóóó...mi csak hárman vagyunk lányok, de olyan jó volt így felnőni. :) Gratulálok hozzájuk! :) És már tudod, hogy most fiú lesz-e vagy lány? Fiút szeretnétek? Remélem nem vagyok túl tolakodó. :) Csak olyan jó volt látni, amit írtál. :)
2012. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
21-es válaszoló vagyok: Köszönjük szépen! Akartunk volna még egy babát, hogy heten legyenek, mint a gonoszok, aztán szinte sokkolt, amikor azt mondta a doktor úr, hogy két szívhangot hall teljesen egy harmadik zörejjel, amit nem tud hova tenni, a következő uh-n már tisztán látszódott mindhárom baba. Szerda óta tudjuk, hogy három hercegnő szive dobog a hasamban, úgyhogy tudomásul kellett vennünk, hogy nem lesznek fiú gyermekeink, de hát az a legfontosabb, hogy egészségesek legyenek, az hogy mi van a lábuk között csak másodlagos:)
2012. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez hihetetlen! :D De szívből gratulálok. 9 lány, nem semmi :DDD
2012. szept. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok, akinek válaszoltál! :) Hát, akkor még egyszer gratulálok! :) Annyira szuper lehet, és egyben tényleg hihetetlen. :) 3 kicsi baba! :) 9 lány. :) Ki tudja...lehet, hogy vállaltok még egy 10.-et is, és ő fiúcska lesz! :) Jó egészséget kívánok nektek! :)
2012. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
21-es vagyok: Köszönjük szépen mindenkinek! Bár az egész család azzal viccelődött, hogy semmi baj, majd a következő fiú lesz, nem vállalunk több gyerkőcöt, legalábbis most nincs tervben és valószínűleg nem is lesz.
2012. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

27-es vagyok! :) Lehet, hogy meggondoljátok magatokat, ha nagyobbak lesznek a picik. :)

Így van, az a lényeg, hogy egészségesek legyenek! :)

2012. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ja, és legalább a neked még tetsző lánynevek listájából is lehúzhatsz 3-mat! :) Pusszi (27-es)
2012. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!