Mire leszek jogosult?

Figyelt kérdés
Sajnos apeh felé nem kevés tartozásom van!és most ezt nem tudom ha gyest meg családit fogok kapni,hogy egyáltalán kapok e valamit vagymeg vonnak tőlem mindent?
2012. szept. 29. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami a jó hír: gyesből és családiból csak a jogalap nélküli felvett ellátást lehet letilstani. Ami a rossz hír: a tartozásod ettől megmarad, sőt a késedelmi akmat miatt növekszik.
2012. szept. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Banki törlesztő részletet is vonnak gyesből meg családiból,akkor az apeh is levonathatja szerintem.

De akkor kérd postán és akkor nem tudnak hozzányúlni.

2012. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem!de akkor mindenkép fogok valami ellátást kapni? nem kötnek igy bele,hogy tartozásom van? előre is köszi a választ!
2012. szept. 29. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Ha postán kéred akkor nem tudják letiltatni a számládról.A gyes meg a cs.pótlék nem adó köteles,abból nem vonnak adót.Tehát megkapod.

2012. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2012. szept. 30. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!