Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A lányom ( középsős ) nem szeret oviba járni, amikor mondtam, hogy indulunk, bezárkózott a gardróbjába. Nem hajlandó kinyitni én meg nem tudom kinyitni! Nem hallgat sem szépszóra, sem kiabálásra. Mit csináljak? Legkésőbb tízre bent kell lenni, de így soha nem fogunk elindulni.

2012. okt. 2. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
ez ugye kamu?
2012. okt. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyjad.. majd kijön. Nem lesz abból semmi baj ha ma nem megy.(Hacsak neked nem kell menni dolgozni). Nézz ki az ablakon. Esik csunya nyomoronc idő van legalábbis nálunk.Bp. Csinálj neki egy forró csokit mondjuk és ha kijön addig,amig nyugiban van megihatja s akkor akár el is indulhattok..
2012. okt. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az "elmentem itthonról" dolog beválhat?
2012. okt. 2. 09:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad ráhagyni mert Azt fogja gondolni hogy akkor ha ezt csinálja akkor nem kell oviba menni. Meg van az oka miért nem akar. Ennek kéne utána járni. Pl. Nincs barátja, bántják, ovonéni rászolt és rosszul esett neki, aludni kell ? Beszéld meg vele. Ilyenkor már lehet. Esetleg másik ovi?
2012. okt. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy tudta bezárni belülrôl?

Nem lehet valami pozitív dologgal motiválni? Ha kijössz és elmegyünk szépen az oviba, akkor hétvégén elmegyünk az állatkertbe.

Szerintem is azt mindenképpen ki kellene deríteni, hogy miért nem szereti az ovit. Nyomós oka lehet, ha ennyire tiltakozik ellene.

2012. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!