Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az emelt családit minden...

Az emelt családit minden évben újra kell igényelni? Vagy hogy működik?

Figyelt kérdés
A közgyógykártyánk 2014-ben fog lejárni.
2012. okt. 2. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. A MÁK küldeni fogja a papírokat, amikor esedékessé válik, de azért nem árt, ha te is figyeled a határidőket.

A Közgyógy-ot majd csak 2014-ben kell újra igényelni, persze, ha újra megkapjátok az emelt családit.

2012. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták az emelt családira, hogy a lejárat előtt kb 1 hónappal kell újra kérvényezni a megújítást, ahhoz, hogy ne maradjon ki hónap.
2012. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1.vagyok


Igen, nekem is ezt mondták. Én szorgosan kinyomtattam a MÁK honlapjáról az igénylőt, amit lehetett géppel kitöltöttem, hogy ne a dokinál kelljen ezzel vacakolni, és közölte a doki, hogy nem töltheti ki előbbi dátummal, mint ahogy az előző lejár. Rá 1-2 napra megkaptam a MÁK-tól is a papírokat, arra már azt mondta a doktornő, hogyha a MÁK szerint ez szabályos, akkor legyen, kitölti. Szóval a szokásos "nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal" helyzet állt elő, ami jellemzi az ügyintézést nálunk.

2012. okt. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!