Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cukros kismamák! Hány grammra...

Cukros kismamák! Hány grammra saccolták a 28-29-i héten a babátokat, s végül mennyivel született?

Figyelt kérdés
S minden rendben van e a kisbabával, most hogy már idekint van?

2012. okt. 3. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


29+6 hetesen 1440 gr-ra becsülték. 39+0-ra született 3100 gr-al.

Pénteken volt 7 hetes, teljesen egészséges.


Nem tudom az érdekel-e, de én nem terhességi cukros voltam, hanem egyébként is az vagyok. Végig jók voltak a cukorértéim a terhesség alatt.

2012. okt. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Gratulálok a babához. Igen, érdekel. Nekem is jók az értékeim, illetve inkább alacsonyabbak, mint kellene. Étkezés előtt gyakran megy 3,5 alá, ha pedig nem itthon ülőset játszom egész nap, akkor akár 3 alá is.

Egyébként 29+1 naposan 1350 gr becsülték, amire azt mondta az orvos, hogy tökéletes, olyan, mintha nem is lennék cukros. Csakhogy mindenhol azt olvasom, hogy 29 hetesen max 1200 gr. Szóval kicsit elbizonytalanodtam, illetve attól is tartok, hogy eszek e eleget. Már emeltek is a ch adagomon, de pl. ma is 2,7-et mértem tízórai előtt.

Köszönöm, hogy válaszoltál.

2012. okt. 3. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az éhgyomrim 3,2 a terheléses 3,7. Szóval elég alacsony,emiatt sokszor édességroam tör rám. Mit sokszor, minden nap kb 2X. A babám most a 30.heti uh-n 1756 grammra becsülték. Pedig már 1 hónapja csak heti egy elevitet szedek be, és sok gyümit eszem. Kiváncsi vagyok,mekkora lesz mikor megszületik,de örülnék ha azért 4 kg alatt lenne.
2012. okt. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!