Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Véleményeteket szeretném...

Véleményeteket szeretném kérni névvel kapcsolatban. Nektek hogy tetszik? Többi lent!

Figyelt kérdés

23 hetes kismama vagyok. Kislányt várok a név amit kigondoltunk Lehoczki Kamilla Lia!

Harmadik névben nem vagyunk biztosak mit tudnátok ajánlani ami illik a többihez és különleges, kicsit ritka.



2012. okt. 9. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Mikor a Kamilláig elolvastam, szinte magától jött, hogy Lilla.:) Ritmikailag nekem az adódik.

De nem fontos 2. név, anélkül is klassz.

2012. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

Tudtommal nem lehet három keresztnevet adni.

A Kamilla Lia is furcsán hangzik, a Kamilla bőven elég lenne.

2012. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekem kicsit fura így a Kamilla után a Lia. Ami azonnal beugrott Kamilla Éva.

A Kamilla magában is jól hangzik.

További ötleteim: Eszter, Hanga, Zsolna, Zsanna, Berta

2012. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is inkább Lilla, a Kamilla Lia nagyon egybefolyik.
2012. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
A Kamilla most tucatnev.
2012. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A Kamillla nekem egyáltalán nem tetszik, akkor inkább Lia, vagy Lilla, esetleg Lili.
2012. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
bocs a kérdésért de miért mások véleménye alapján szeretnél dönteni?ő a ti lányotok, nektek kell "érezni", hogy mi az ő neve...a világ annál sokkal sokszínűbb, minthogy meg tudjon felelni az embereknek..és lesz itt, akinek tetszeni fog és olyan is akinek nem..és ez így van rendjén.sztem magatokra hallgassatok a férjeddel/pároddal!
2012. okt. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sem a Kamilla, sem a Lia nem különleges és nem is ritka, legalábbis felénk. A vezetéknévhez szerintem a Kamilla jól passzol, a Lia nekem abszolút nem tetszik és számomra nem is passzolna a Kamilla után.

Nem biztos, hogy kell 2. keresztnév, így is elég hosszú 2x3 szótag.

2012. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért ide írtam ki a kérdést mert nincs nagyon öltettünk mi legyen a 2. keresztneve és szívesen olvasnék ötleteket! Eldöntött, hogy első neve Kamilla lesz és az is hogy 2. keresztneve is lesz csak hogy mi az nem! Köszönöm az eddigi kedves válaszokat! Akinek van ötlete azokat még várom!
2012. okt. 10. 15:15
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát olvasd el a magyar utónevek listáját, és lesz is ötleted akkor!
2012. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!