Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik lenne a legjobb név?...

Melyik lenne a legjobb név? Kinek mi tetszik?

Figyelt kérdés
A párommal babákat várunk :) Ikreket! 1 fiút és 1 lányt :) A családnevük Tóth lesz, de nem találtunk eddig 1 olyan nevet sem ami mindkettőnknek tetszene, inkább fiú nevek terén. A lánynál én gondoltam Rebekára, Emíliára, Elizára de nem tudom :/ Fiút egyáltalán nem tudjuk még mi lehetne...! Nektek ötlet? Vagy mi az a név ami tetszik nektek? :)
2012. okt. 3. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Regina-Roland.
2012. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem a Kolos név a befutó, meg a Bars :) elég hülye névnek tartja mindenki,még jó hogy a párom megvétozta őket. a miénk talán Mátyás lesz :) tetszik még a Zete is, ami nagyon ritka, az Örs, Boldizsár, Benedek, párom imádta a Bendegúzt,de sikerült lebeszélnem :) nálunk ezek jönnek szóba. bár ki tudja,lehet hogy egyszer az András névvel kelek fel a kis fejemben :)

lánynevekkel meg vagyok lőve. a kedvenc a Sára,bár a becézett sári már nem tetszik. jó még a Dóra és a Laura is, vagy a Réka. illetve az első hozzászóló Reginája most nagyon megfogott! :) de a te Rebekádra is gondoltunk már :) sok sikert a választáshoz! :)

2012. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De jó,gratulálok! Milyen ügyesek vagytok! :)

Ha lánynál maradna a Rebeka,és Emília/ami nekem nagyon tetszik is /,akkor a fiú lehetne mondjuk Erik,Emil,Flórián, Henrik,Dorián,Marcell,Zétény. Csak hogy a Tóth-ot feldobjátok valamivel,mert gondolom arra felé is van elég :)

2012. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem se jutott eszembe egy jó fiúnév se, de a lánynevek közül az Eliza a legjobb.
2012. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel rövid, és gyakori a családnév, egy hosszabb, nem túl átlagos, de nem is túl elrugaszkodott keresztnevet választanék. PL: Mária-Béla nem nyerne nálam, de egy Zora-Noel párosítás sem, mert már túl sok lenne.

Lánynevek:

Rebeka, Emília, az általad felsoroltak körül. Az előző hozzászóló által javasolt Rebeka is szép. Javaslom a Georgina, Krisztina, Diána,


Fiú nevek:

Gergely, Krisztián, Dániel

2012. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Eliza tetszik, de leírom nekem mi jönnek be.


Zoé, Noémi, Réka, Mira, Laura, Leona, Lívia, Szabina, Szandra, Tímea, Nikolett,


Bendegúz, Tamás, Zsolt, Márkó, Péter, Kenese, Zalán, Nándor,

2012. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!