Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kezdjek bontatlan Nuvaring...

Mit kezdjek bontatlan Nuvaring hüvelygyűrűvel kiváltottam de nem használhatom? Több ezer ft menjen a kukába?

Figyelt kérdés
Nincs ötletetek hol lehetne megkérdezni használ e vki ilyet? 3700-3900 ft darabja a gyógyszertárban.
2012. okt. 13. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tedd fel Vaterára meg ilyen helyekre(nem tudom, lehet-e) de gondolom igen, ha vény nélküli.
2012. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vény nélküli...ezért is gondoltam olyannak aki amúgy is azt használja. Feltettem de senki meg se nézte.
2012. okt. 13. 19:36
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezek sajnos ilyen dolgok!

Vettem múlt szombaton egy overált a lányomnak, 4000 Ft ból Bababörzén, erre kicsi !

Parikában kérdezd meg, nem-e adja oda a patikus valakinek, és az árát elfelezitek!

Ilyet nem nagyon vesznek kéz alól az emberek, nem biztos hogy megfelelően volt tárolóva

2012. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vaterán gyógyszert nem lehet árulni. Ciklus.hu-n hirdetnek sokan. Áron alul tudod csak eladni (pláne hogy 3 havi adagban olcsóbb), és fontos tudni, hogy mikor váltottad ki és hogyan tároltad.
2012. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha 3 havit vált ki az ember, az 9300 Ft. Szóval szerintem 2000 Ft körül tudod max eladni. És tényleg fontos, hogy hogyan volt tárolva, mert a Nuvaringnek pont nem mindegy,
2012. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tudom, nem is gondoltam többre. (árát illetően) Egy hónapja váltottam ki, a csomagoláson is az szerepel hogy a gyógyszertári KIADÁST KÖVETŐEN 4 hónapon belül kell felhasználni addig szobahőmérsékleten lehet bontatlan csomagolásában tárolni. Előtte a patikában pedig hűtőben kell tartani és akkor megőrzi minőségét 2014-ig. De nyilván rám az érvényes amikortól kiadták. Ami 1 hónapja volt, ezért is szorít az idő.

Patikában nem hinném hogy visszaveszik:(((

A ruha azért más ugye mert az legalább eláll...:(

Köszi a válaszokat.

2012. okt. 13. 20:37
 7/13 anonim ***** válasza:

De minek vetted akkor meg?? Kipróbálásra elég lett volna egy havi, és akkor nem menne kettő a kukába...

Egyébként gyógyszert nem szabad árulni. Ismerőseidet kérdezd körbe, hátha használ vki. Ha nem, akkor sajnos gy jártál.

2012. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy darabot vettem...hol olvastad hogy hármat...
2012. okt. 13. 20:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Kukába légy szíves ne dobd, mert veszélyes hulladék. A gyógyszertárakban általában van kihelyezve gyűjtő az ilyen hulladéknak.
2012. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen én sem úgy értettem hogy a háztartási szemétbe dobom, csak jelképesen írtam, hogy "kuka" ilyenkor. Szelektíven gyűjtünk, úgyhogy nekem ezt nem kell mondani:)

Köszi a kérdésre válaszoló válaszokat:)

2012. okt. 13. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!