Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Írnátok valamit arról az...

Írnátok valamit arról az anyukáról, akinek elhunyt a férje és kislánya, egy évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
Volt itt egy ilyen kérdés,hogy ezt hogyan lehet túlélni.. Egy anyukának elhunyt a férje és ha jól emlékszem pár éves kislánya. sokan válaszoltunk neki, de töröltette a kérdését,mert valaki megkérdőjelezte valamelyik hozzá szólását. Kíváncsi lennék hogy van, mi van vele. Én nem tudtam már privát írni neki,mert lemaradtam róla. Megírnátok, mi van vele? Csak,hogy jobban van-e már. Most októberben volt egy éve,hogy kiírta, erre emlékszem. Köszönöm, ha írtok!

2012. okt. 15. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

20 hónapos Emília :( :(

Sokat gondolok rájuk, de nem tudom mi lehet az anyukával. Született a testvérének babája, ezután töröltette a kérdést néhány bunkó válaszoló miatt.

2012. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg, Emília! Így már emlékszem! Csak érdekelne mi van vele..
2012. okt. 15. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is emlékszem rá. Nagyon bunkón írtak neki, le is hordták egypáran őket, de folytatták, szegény ezért töröltette a kérdést. Én is kíváncsi lennék, mi van vele. Remélem jobban van!
2012. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!Én privát levelezésben vagyok vele.

Augusztus végén,volt egy pár napot nyaralni,a rehab.központban,jót tett neki.A tesójának a babája,Dorina jól van.Nagyon sokat dolgozik,próbál a munkába temetkezni,meg sok adóssága van,és ezt fizetni kell.Még annyit mondott,hogy az idő múlásával neki nem igazán enyhülnek a fájdalmai,egyre jobban hiányzik neki Emília.És egy nagyon rossz hír:a férjének a tesójánál daganatokat találtak.Úgyhogy ez miatt is aggódhat.:(

Borzasztóan sajnálom szegény családot:(

2012. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom szegényt, hogy ilyen rosszul alakulnak a dolgai, de remélem egyszer még ő is boldog lesz!
2012. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infót. Szegénynek kijutott mindenből!!! Jó éjt!
2012. okt. 15. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Szegény:(
2012. okt. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remelem idovel minden jora fordul es eljon neki is a jol kierdemelt boldogsag!
2012. okt. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!